جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

زبان جامع نظام جدید حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر

پکیجزبان جامع نظام جدید حرف آخر به گونه ای تدریس شده که اگر فردی در این درسبسیار ضعیف نیز باشد به راحتی می تواند آن را فراگیرد. افرادی که لغات را فراموش می کنند دیگر نگران فراموش شدن لغات نباشند چرا که در پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر استاد محمودی با داستان و انیمیشن های بسیار جالب وجذاب تمامی لغات را به شما یاد می دهد و شما را با دنیایی از لغات که دیگردر ذهنتان حک شده اند آشنا خواهند کرد.استاد مجتبی محمودی لغات را با تصاویر و گرامرها را با الگو به دانش آموزان یاد می دهند و این پک صفر تا صد زبان کنکور است پس جایی نمانده که تدریس نشده باشد.

ویژگی تدریس استاد مجتبی محمودی در پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر :

استادمحمودی از تمام انرژی خود برای تدریس پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید استفاده کرده اند و در واقع با تهیه مجموعه زبان جامع حرف آخر به میزان چشمگیری در زمان مطالعه خود صرفه جویی می کنید. زیرا در روش قدیمی و سنتی ساعت ها برای حفظ واژگان و گرامر هر درس وقت می گذاشتید اما با استاد محمودی ، بازده مطالعه شما افزایش می یابد و نیاز به زمان کمتری برای آموزشخواهید داشت.نحوه تدریس پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید به صورتیاست که به هیچ عنوان احساس خستگی نمی کنید و تا پایان هر درس پکیج جامع حرف آخر نظام جدید با دقت و هوشیاری کامل به توضیحات استاد توجه کرده و مطالب را فرا خوهید گرفت.

استاد مجتبی محمودی لغات را به صورت جمله سازی و با تصویر به شما آموزش می دهند و همچنین اینکه برای تدریس گرامر از الگوها و شهودی سازی استفاده می کنند تا یادگیری مطالب بیش از پیش برای شما راحت ترشو و چنین چیزی فقط در زبان انگلیسی حرف آخر و تدریس استاد محمودی وجود دارد..

پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید مناسب چه کسانی می باشد؟

تمامیداوطلبان دهم و یازدهم و دوازدهم که می‌خواهند زبان کنکور خود را بالاتر از ۹۰ بزنند یا افرادی که بعد از چندین سال دوری از کنکور قصد شرکت مجدد درکنکور را دارند می‌توانند از پکیج زبان استاد محمودی حرف آخر نظام جدید استفاده کنند. برای استفاده از پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد. اگر داوطلبی هستید که پایه ضعیفی در درس زبان دارد با پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر درصد زبان و اگر داوطلبیهستید که پایه زبان قوی دارید باید بدانید که فقط سواد لازم نیست برای هر تست زبان شما ۴۸ ثانیه فرصت دارید و با پکیج زبان دهم و یازدهم حرف آخر سرعت تست زنی شما به شدت افزایش می‌یابد.پکیج زبان جامع استاد محمودی برای نظام جدید شامل چه مباحثی است ؟

پکیجزبان استاد محمودی تمامی مطالب زبان سال دهم زبان سال یازدهم و سال دوازدهم شامل گرامر و لغت + درک مطلب و کلوز تست و پکیج تیر آخر زبان جهت جمع بندی زبان در ۶ ساعت را در قالب تدریس کل زبان در ۲۸ ساعت آموزش خواهیددید اما این ۲۸ ساعت صرفا برای آموزش نیست و تمامی تست های ۱۰ سال اخیر کنکور هم همزمان با آن حل و بررسی می‌شود یعنی شما در قالب ۲۸ ساعت صفر تا صد زبان سه سال دهم و یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل مسلط خواهید شد و پرونده تست و آموزش آن را با استفاده از بهترین منبع آموزش زبان خواهید بست.

بعد از استفاده از پکیج زبان جامع حرف آخر به سراغ درک مطلب و کلوز تست حرف آخر خواهید رفت و در کمتر از ۱۰ ساعت درک و مطلب و کلوز تست و نحوه حل تست های مربوط به آن بدون خواندن متن را هم یاد خواهید گرفت.

کنار پکیج زبان استاد محمودی چه محصولاتی برای شما ارسال می‌شود ؟

شایدبرای شما هم دغده باشد که برای استفاده از دی وی دی های کنکور باید زمان زیادی را  صرف نوشتن کنید اما از اینجا به شما مژده می‌دهیم که دیگر نیازی به نوشتن ندارید چرا که با استفاده از کتابکار زبان حرف آخر دیگر نیازی به نوشتن ندارید چرا که تمامی اسلاید های آموزشی در داخل دی وی دی در کتابکار زبان حرف آخر نظام جدید وجود دارد و دیگر نیازی به نوشتن نخواهید داشت در نتیجه با استفاده از کتابکار زبان نظام جدید حرف آخر در کوتاه ترین زبان این منبع را تمام خواهید کرد. همچنین محصولی دیگری که برای شما ارسال می‌شود کتاب تیک آخر استاد محمودی است.در داخل کتاب تیک آخر زبان حرف آخر تمامی لغات زبان دهم و یازدهم و دوازدهم و لغات ضروری خارج از کتابوجود دارد و بهترین روش برای مطالعه لغات زبان می‌باشد. کتاب تیک آخر زباناستاد محمودی و کتاب کار زبان حرف آخر به صور ت کاملا رایگان برای شما ارسال می‌شود.

برنامه ریزی برای مطالعه زبان جامع استاد محمودی نظام جدید به چه صورت می باشد؟

درکنار زبان نظام جدید استاد محمودی که به بهترین منبع آموزش زبان کنکور هم معروف است مشاوره تخصصی توسط بهترین مشاورین حرف آخر در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ابتدا برای شما پرونده هایی تشکیل می‌شود که کلیه اطلاعات موردنیاز در اختیار مشاور حرف آخحر قرار می‌گیرد و سپس متناسب با آن برنامه های حجمی و زمانی با توجه به سطح و طمانی که در اختیار مشاورین حرف آخر استبه شما ارائه می‍‌شود.

نظرات داوطلبان در رابطه با پکیج زبان جامع استاد محمودی نظام جدید

بهتریندلیل برای انتخاب پکیج زبان استاد محمودی دلیل رتبه های برتر کنکور ۹۸ که با استفاده از پکیج زبان استاد محمودی به بهترین درصد زبان کنکور دست پیدا کردند. نظر رتبه های برتر سال ۹۸ نشان می‌دهد که زبان استاد محمودی بهترین منبع آموزش زبان کنکور و استاد محمودی هم بهترین مدرس زبان کنکور می‌باشد.

در ویدیو می‌توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر در رابطه با زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و دلیل انتخاب او به عنوان بهترین مدرس زبان کنکور را متوجه شوید.

منبع: موسسه حرف اخر

(0) نظر
X