جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی

بررسی نحوه عملکرد داوطلبان در کنکور ۹۷ برای عربی کنکور:

در کنکور ۹۷ تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر در گروه تجربی ثبت نام کردند، از این تعداد ۸۶۱۴۰ نفر عربی را منفی زدند. تصور کنید اصلا عربی را پاسخ ندهید ، آن موقع از این تعداد از داوطلبان رتبه بهتری کسب می‌کنید.

در کنکور ۹۷ فقط ۱۱ درصد از کل شرکت کنندگان توانستند به حداقل ۱۳ سؤال از عربی پاسخ دهند یعنی شما اگر عربی را ۵۰ درصد می‌زدید جزو ۱۱ درصد اول شرکت کنندگان بودید.

سومین آمار هم مربوط به درصد بالای ۷۰ است که در کنکور ۹۷ فقط ۷ درصد از کل شرکت کنندگان به این درصد دست یافتند.

میانگین درصد کل شرکت کنندگان در درس عربی هم ۲۱/۷ درصد می‌باشد .

معرفی کامل پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی:


جدیدترین سبک آموزش عربی در ایران که توسط حرف اخر بنیانگذاری شد. معرفی پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر را با سخنی از خود استاد واعظی شروع می‌کنیم که می‌گویند “قرار نیست داوطلب یاد بگیرد چگونه عربی صحبت کند بلکه قرار است یاد بگیرد چگونه تست عربی را بزند” که در پکیج عربینظام قدیم حرف آخر استاد واعظی نحوه ی تست زنی عربی را با سبک بینظیر خود به شما آموزش می‌دهند. در ادامه به معرفی ویژگی های پکیج عربی حرف آخر بی ‌نظیر خواهیم پرداخت. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا دیدگاه شما نسبت به عربی کنکور تغیر کند.

ویژگی تدریس استاد واعظی در پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم:

تدریس در عربی حرف آخر نظام قدیم  و به صورت کلی در دی وی دی های حرف آخر بردو پایه اساسی انجام میشود. پابه اول شهودی ساازی در عربی است؛ عربی درسی خشک و خسته کننده است اما استاد واعظی با استفاده از تصویرسازی های بی‌نظیرو استفاده از انیمیشن در تدریس ، آموزش این درس را  در پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم جذاب تر می‌نماید. پایه دوم هم الگو سازی است و اینگونه نیست که برای هر تست و نکته به شما آموزش دهیم که فقط برای یک تیپ تست قابل استفادهمی‌باشند بلکه با یک الگو که به شاه کلید معروف است کل یک مبحث را به شما آموزش می‌دهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های سراسری را نیز حل می‌کنیم.

با عربی حرف آخر نظام قدیم کل ترجمه که ۳۲ درصد از سؤالات را به خود اختصاص می‌دهد را در ۴ ساعت آموزش می‌بینید بدون حفظ حتی یک کلمه، در مورد قواعد هم مبحث اعلال را مثال بزنیم که سختترین مبحث در عربی می‌باشد و حتی در مدرسه ۲ ماه کامل طول ‌می‌کشید تا اعلال را به شما آموزش دهند آما با استفاده از الگوی استاد محمد واعظی با پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم در ۱ ساعت کل این مبحث را آموزش ببینید و هر تیپ تستی با هر درجه از سختی را زیر ۳۰ ثانیه پاسخ دهید.

پکیج عربی نظام قدیم حرف اخر شامل چه مباحثی است ؟


صفرتا صد عربی شامل بخش های ترجمه ، قواعد ، درک مطلب و تحلیل الصرفی و  شکل در عربی حرف اخر به شما آموزش داده می‌شود و زمان تدریس هم ۲۵ ساعت است. اما بدانید و آگاه باشید که در این ۲۵ ساعت تدریس عربی نظام قدیم حرف اخر علاوه بر آموزش کل تست های ده سال اخیر را هم حل خواهید کرد ، شاید الان باخود فکر کنید که چگونه امکان دارد ۲۵ ساعت کل عربی ؟ خب به شما این تضمین را می‌دهیم که واقعا  امکانش است چرا که حرف آخر روش های مخصوص به خود را دارد و بهترین آموزش در اختیار شما قرار می‌گیرد و با عربی نظام قدیم حرف اخر شما از این آموزش بهره مند خواهید شد.

با استفاده نمونه تدریس عربی حرف آخر که در قسمت بالا قرار داده شده است  شما یک تست قطعی کنکور را به خود اختصاص می‌دهید.

پکیج عربی حرف اخر نظام قدیم مناسب چه افرادی است ؟

همگیاحساس می‌کنند که برای کنکور فقط باید عربی سال دوم و سوم دبیرستان مطالعهشود اما باید بدانید که عربی سال اول هم در این قضیه نقش دارد و به عنوان پیش نیاز باید حتما عربی سال اول دبیرستان هم مطالعه شود. اما نگران نباشیدلازم نیست خودتان این کار را انجام دهید بلکه استاد واعظی در پکیج عربی حرف اخر نظامقدیم نکات و مباحثی که از عربی سال اول دبیرستان نیاز دارید را نیز به شماآموزش میدهند و خیالتان راحت می‌شود که کامل ترین منبع آموزش عربی را در اختیار دارید و هرچیزی برای رسیدن به درصد بالای شما با عربی حرف اخر نظام قدیم فراهم می‌شود.

کنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی چه محصولاتی به شما تعلق می‌گیرد؟

درکنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی برای شما کتاب کار عربی حرف آخر به صورت کاملا رایگان ارسال می‌شود و با استفاده از کتاب کار عربی حرف آخر دیگر نیازی به نوشتن توضیحات ندارید چرا که تمامی اسلاید های داخل پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی در کتابکار عربی حرف آخر وجود دارد.

همچنینکنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی برای شما جزوه قانون ۸۳ استاد واعظینیز کاملا رایگان ارسال می‌شود که با استفاده از آن شما خیالتان از یک تستمفهوم راحت می‌شود.

همچنین در کنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی شما از مشاوره تخصصی رایگان توسط مشاور ارشد حرف آخر بهره مند خواهید شد.

در حرف آخر چگونه برای عربی استاد واعظی نظام قدیم برنامه ریزی می‌شود؟

عربییک درس قلق دار می‌باشد چرا که به جز یک منبع خوب به برنامه ریزی خوب هم نیاز دارید که بتواند بازدهی شما را چند برابر کند و به یاد داشته باشید کهرعایت پیشنیاز و ترتیب مطالعه ی عربی مهمترین نکته است که خیلی کم هم به آن توجه می‌شود. در این قسمت وارد دپارتمان مشاوره برای براثی پکیج عربی استاد واعظی نظام قدیم خواهیم شد اولا با استفاده از فرم های تعین سطح اطلاعات شما در اختیار مشاور قرار می‌گیرد و کاملا روش های تست زنی و مطالعه به شما آموزش داده می‌شود در گام بعدی هم وارد برنامه ویژه می‌شویم که متشکل از ۳ فاز است و طبق آن و با توجه به زمانی که تا کنکور فرصت باقی است برنامه های متناسب در اختیار شما قرار میگیرد و حجم و زمان مطالعه و حتی شماره و تعداد تست هایی که باید از روی کتاب تست حل کنید در اختیارتان قرار می‌گیرد.با استفاده از این سبک برنامه ریزی شما بالاترین بازدهی را ازپکیج عربی استاد واعظی نظام قدیم دریافت خواهید کرد.

چرا عربی محمد واعظی بهترین منبع آموزش عربی کنکور و انتخاب رتبه برتر ها است؟


به سراغ نتایجی که با استفاده از عربی استاد محمد واعظی گرفته شده است برویم.در سال ۹۷ شش نفر از داوطلبان عربی استاد محمد واعظی بهترین منبع عربی کنکور با استفاده از عربی حرف آخر و استاد واعظی توانستند به درصد ۱۰۰ دست یابند و ده ها نفر هم از جمله میثم فرهمندی ، سروین سلیمانپور ، بهزاد خادمی و … به درصد بالای ۹۰ در عربی رسیدند. در قسمت زیر مصاحبه با دو نفر از داوطلبان حرف آخری در برنامه صدا و سیما را می‌خوانیم.

  • سروین سلیمانپور :

قراربود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند کهایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور ۹۷ به درصد ۱۰۰ در عربی دست پیدا کردم

  • بهزاد خادمی :
    من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر ۴۰ را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد ۹۶ عربی دست پیدا کردم.


    منبع: انتشارات حرف اخر

(0) نظر

پکیج عربی نظام جدید حرف آخر

معرفی کامل پکیج عربی نظام جدید حرف آخر استاد واعظی :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر توسط بمب انرژی عربی استاد محمد واعظی تدریس شده است. در این پکیج بینظیر برای اولین بار در کشور برای تست های ترجمۀ عربی دیگر هیچ لغتی را لازم نیست حفظ نمایید و کل ترجمه ی عربی که در حدود ۳۲ درصد از بودجه بندی عربی کنکور بودجه بندی عربی کنکور را شامل می شود همراه با حل و بررسی کلیۀ تست ها فقط در ۴ ساعت آموزش خواهید دید!! در ویدیو بالا با محمد واعظی و شاهکاری که با استفاده از آن می‌توانی در ۲۵ ساعت به ۱۰۰ عربی برسید را مشاهده کنید

برای مابقی مباحث نیز با استفاده از الگو های استاد واعظی در ۲۱ ساعت پرونده تست و آموزش قواعد و درک مطلب را خواهید بست.

ویژگی تدریس استاد واعظی در پکیج عربی نظام جدید حرف آخر :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد که مشابهآن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد.

اولینویژگی پکیج عربی نظام جدید حرف آخر ، شهودی سازی و استفاده از تصویر سازی در آموزش است که با استفاده از این روش درک مطالب برای داوطلب و مخاطب بسیار راحت تر میباشد.

دومین ویژگی پکیج عربی حرف آخر الگو سازی میباشد. منظور از الگو روشی است که میتواند کل سؤالات یک مبحث را حل کند ؛ یعنی به جای حفظ ده ها نکته که هرکدام برای یک تیپ تست قابل استفاده میباشداز یک روش برای کل تست های یک مبحث استفاده میشود.

سومین ویژگی عربینظام جدید حرف آخر زمان کوتاه آموزش است و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور عربی نظام جدید حرف آخر میباشد صفر تا صد این مجموعه همراه با حل کلیۀ تست های سراسری و تالیفی فقط در ۲۵ ساعت انجام شده است یعنی در ۲۵ ساعت پروندۀ آموزش و تست زنی عربی را برای همیشه خواهید بست.

عربی جامع نظام جدید حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

درپکیج عربی استاد واعظی کلیۀ مطالب با دسته بندی منحصر به فردی در در قالب ۴دی وی دی آماده شده است و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ترتیب تدریس مطالب همراه با حل تست به صورت زیر میباشد.

DVD 1  : ترجمه

DVD 2 : فعل

DVD 3 : اسم – تحلیل الصرفی – علامت اعراب – اعراب فعل مضارع – شکل

DVD 4 : جملۀ اسمیه – نواسخ – منصوبات – جملات فعلیه – درک مطلب

کلیهاین مطالب فقط در ۲۵ ساعت به شما آموزش داده می‌شود و همزمان تمامی تست های ۱۰ سال اخیر برای شما حل می‌شود. شاید باور کردن این موضوع دشوار باشد اما فقط یک داوطلب حرف آخری می‌داند در موسسه حرف آخر هیچ چیزی غیر ممکن نیست مثلا در دینی جامع نظام جدید حرف آخر دینی جامع نظام جدید حرف آخر بدون حفظ یک کلمه فقط با ۱۴ الگو و در کمتر از یک هفته می‌توانید به درصد بالای ۹۰ برسید.
نحوه ی عملکرد داوطلبان در کنکور ۹۷ برای درس عربی

در کنکور تجربی ۹۷ از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر شرکت کننده :

  • تعداد ۸۶۱۴۰ نفر درصد منفی را کسب کردند، یعنی ۱۵ درصد کل شرکت کنندگان در این رشته.
  • تعداد ۶۷۵۷۴ نفر توانستند به درصد بالای ۵۰ دست پیدا کنند. یعنی ۱۲ درصد از کل داوطلبان .
  • تعداد ۴۳۵۴۳ نفر توانایی رسیدن به درصد بالای ۷۰ را داشتند. یعنی فقط ۷ درصد از کل داوطلبان.

از آمار بالا ۳ نکته می توان استخراج کرد. اولا کسی که اصلا عربی را پاسخ ندهد از ۱۵ درصد کل داوطلبان جلوتر است، کسی که نصف سؤالات عربی را پاسخ دهد جزو ۱۲ درصد اول داوطلبان و کسی که حداقل به ۱۸ سؤال عربی پاسخ دهد جزو ۷ درصد شرکت کنندگان رشته ی تجربی است و این بدان معنی است که رسیدن به هدف برایش واقعا آسان میشود.


منبع:انتشارات موسسه حرف آخر


(0) نظر
X