جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

شیمی حرف آخر

امروز میخواهیم در مورد شیمی حرف آخر یکسری توضیحاتی با شما در میان بگذاریم.

در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضیات ، شیمی یک دوره عمومی با ضرایب مختلف است.

ضریب این درس در رشته تجربی 9 و در رشته ریاضیات 6 است.

شیمی ترکیبی از حافظه ، مفاهیم و محاسبه پذیری است ، بنابراین شیمی باید به روشی متفاوت از سایر دروس مطالعه شود.

تجزیه و تحلیل کنکور در سال های اخیر به وضوح نشان می دهد که شیمی در سال های اخیر در حال افزایش است و هر سال دشوارتر و مفهوم سازی می شود. همچنین مطالب حافظه بیشتر و بیشتری در مورد مفاهیم و مشکلات وجود دارد ، به طوری که می توان گفت این مسئله 50٪ سهم.

با توجه به اینکه شیمی بخشی از دوره است ، به دو قسمت تقسیم می شود: 1-محاسبه 2-مفهوم حافظه. مفهوم موجود در محتوا بررسی و تکرار است.

قابل توجه داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی-فیزیک

بیایید به آمار واکنش داوطلبان کنکور 97 برای رشته شیمی نگاهی بیندازیم:

در کنکور 97 ، 518984 نفر در گروه آزمایش و 134058 نفر در گروه ریاضی در جلسه کنکور شرکت کردند.

از این تعداد ، حدود 43٪ داوطلبان ریاضیات و 33٪ داوطلبان تجربی شیمی ، درصد منفی دریافت کرده اند.

علاوه بر این ، فقط 1٪ داوطلبان در هر دو زمینه توانستند به بیش از 50٪ برسند ، یعنی در پاسخ دادن به نیمی از سالات.

آخرین آمار در حدود 100 بازدید است و فقط 1 نفر در گروه ریاضی است و هیچ کس در گروه آزمایش نتوانسته است به 100٪ برسد.

مقایسه کنید اگر به هیچ سوال شیمی پاسخ ندهید ، چند درصد از شرکت کنندگان را پشت سر می گذارید؟

اگر به نیمی از سوالات پاسخ دهید ، جز 1 1٪ شرکت کنندگان در رشته خود خواهید بود ، و این به معنای قبولی در بهترین دانشگاه و بهترین رتبه است.

 

معرفی کامل پکیج جامع شیمی حرف آخر:

دکتر گلمحسین شیروانی برای اولین بار در کشور روش جدید آموزش شیمی را در کنکور ابداع کرد و محصول خود را تحت نام آموزش شیمی تجسمی به ثبت رساند. این روش روش خسته کننده و خسته کننده آموزش شیمی را ندارد ، اما تمام محتوای بصری با تصاویر تکمیل می شود ، که یادگیری کل مبحث را برای داوطلبان آسان می کند. بسته نرم افزاری همچنین از شبیه سازی استفاده می کند. فقط می تواند برای حل تمام مشکلات منابع استفاده شود.

ویژگی های تدریس استاد شیروانی در پکیج جامع شیمی حرف آخر:

شهودی که در بالا ذکر شد. بگذارید اکنون در مورد موضع میانه بحث کنیم. در این محصول کلیه مباحث در یک مدل آموزش داده می شود. به عنوان مثال ، حدود 50٪ از تست های مسئله در بخش مسئله است. در کتاب درسی ، ده ها فرمول آموزش داده شد ، اما در مقاله قبلی ، تمام مسائل شیمی فقط سه مدل از جمله

حالت A-X ، حالت مولار ظرفیت و ضریب ، حالت محلول = حلال + محلول

استفاده از این سه مدل می تواند تمام مشکلات شیمیایی را حل کند. در قسمت های دیگر ، به ویژه در فصل 2 ، فقط مدل Z برای آموزش مفهوم شیمی دوازدهم ، یعنی کل فصل الکتروشیمی ، که یکی از سنگین ترین تست های شیمی در کنکور است ، و مدل Z استفاده می شود. همه مشکلات سنگین را حل کرد. .

در ادامه می تونید صحبت ها رتبه برتر های حرف آخر رو هم ببینید که با استفاده از پکیج های بی نظیر حرف آخر تونستن رتبه های عالی کسب بکنند.

پکیج شیمی جامع حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

با توجه به سطح آموزش کارشناسی ارشد و سبک منحصر به فرد نقاشی ، هر کسی با هر سطح شیمیایی می تواند بهترین بازده را از این محصول بدست آورد ، اما برای داشتن بیشترین بازده ، مشاور مربوطه باید این مباحث را مطالعه کند. داوطلب را کاملاً آموزش دهید تا بتواند در کمترین زمان بازده ایده آل را بدست آورد.

پکیج شیمی جامع حرف آخر شامل چه مباحث است؟

در این بسته شیمی صفر تا صد شیمی کنکور و تست شیمی کنکور در اختیار شما قرار می گیرد ، نیازی به منابع دیگری ندارید.

از آنجا که تمام آزمایشات ده سال گذشته در این مجموعه حل شده است ، مجموعه شیمیایی تصمیم نهایی کتابخانه آزمون است که نیاز شما به آموزش و آزمایش را از هر منبع دیگری برطرف می کند.

این محصول شامل قطعات زیر است:

1- مفاهیم شیمی دهم و یازدهم: 5 قرص به همراه کتاب تمرین و 22 ساعت آموزش و آزمایش راه حل

2- مشکلات شیمیایی یازدهم و یازدهم: 12 ساعت آموزش و آزمایش راه حل شامل 4 قرص و کتاب کار

3- مفهوم شیمی دوازدهم: 5 قرص همراه با کتاب تمرین و 22 ساعت آموزش و آزمایش راه حل

4- مسئله شیمی دوازدهم: 16 ساعت آموزش و راه حل تست شامل 3 قرص و یک کتاب کار.

 

 

تفاوت بارز مفاهیم شیمی حرف آخر با سایر منابع آموزشی

و فصل دوم شیمی که ماهیت آن تقریباً نادیده گرفته شده و هنوز آزمایش نشده است و مورد توجه هیچ منبع آموزشی یا کتابی قرار نگرفته است. اما در بسته شیمی دوم ، مقاله آخر نیازی به حفظ هیچ منبعی ندارد و در این دو فصل ، تمام مفاهیم کامل ، به ویژه نکاتی که برای استفاده بدون استفاده از آنها با دقت بررسی می شود ، ارائه شده است. رفته است. ، و مثالها و تمرینات توسط وی حل می شود.

در زمینه پیوندهای یونی و کووالانسی ، آنها کاملاً مفهومی هستند و یکی از بزرگترین فصل های شیمی هستند ، زیرا کل ساختار باید در این فصل حفظ شود تا بتواند به این سوال پاسخ دهد. . اما در شیمی مفاهیم حرف آخر ، خواهید دید که در این فصل دیگر نیازی به حفظ هیچ سازه ای نیست ، اما با ارائه یک مدل ساده ، سخت ترین ساختارها در کمتر از 30 ثانیه حل می شوند. . ، و از طرف دیگر لوئیس ترکیبی از اسیدها و بازها است. هیچ کتابی در مورد آنها وجود ندارد ، اما مورد توجه طراحان در کنکور است. این بسته مورد بحث قرار گرفته است.

 فصل در مورد ترکیبات آلی دانش آموزان را به چالش می کشد و اندازه ترکیبات برای نگهداری بسیار سنگین است ، اما در شیمی ، مفاهیم شیروانی با طبقه بندی منحصر به فرد ایجاد شده برای ترکیبات آلی شکل گرفته است. نیازی به نگهداری نیست و فقط با انیمیشن های ساده همه این ترکیبات را یک بار برای همیشه خواهید آموخت ، زیرا این انیمیشن از هر دو نیمکره مغز استفاده می کند و کل مطالب را در نظر می گیرد.

برنامۀ مطالعاتی همراه با پکیج های شیمی حرف آخر:

در موسسه آموزشی حرف آخر، این امکان را برای داوطلبان فراهم کردیم تا با هر بسته موجود مشاوره و برنامه ریزی رایگان دریافت کنند.

این طرح متناسب با تعیین سطح هر داوطلب انجام می شود ، در این برنامه ابتدا بر اساس شرایط و ضرایب داوطلب و اهمیت دوره ها تهیه می شود ، سپس طبق برنامه ، روزانه و با توجه به بسته برنامه ، داوطلب مقادیر هفتگی برای در دسترس است گفته می شود که زمان بندی و دوره های موجود در این برنامه حجم برای داوطلب به طور کامل مشخص شده است تا PAX را مشاهده کند ، کتابچه را کامل کند و از کتاب کار استفاده کند ، و تجزیه و تحلیل دقیق کتاب درسی زمان آزمون را انجام دهد. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند که همه برنامه های کوتاه مدت روزانه بصورت هفتگی داده می شود ، چه زمانی هر دوره را به پایان می رساند ، چه زمانی وارد دوره و برنامه درسی می شود و چه زمانی وارد آزمون می شود. داوطلب یک جلسه مطالعه ارائه شده است. در زیر مثالی از این برنامه آورده شده است. درج برنامهدر ادامه می توانید آزمون ها حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

چرا پکیج شیمی جامع حرف آخر انتخاب رتبه برترها است و باید آن را تهیه کرد ؟

بسته شیمی نهایی مقاله ، به نوبه خود ، نقش اول را در زمینه آموزش کنکور دارد. زیرا این بسته از نظر قابل درک بودن ، بانک تست بودن ، آموزش به زبان ساده و روان و همچنین کوچک بودن دارای تمام ویژگی های یک منبع خوب است. از طرف دیگر ، در این بسته اخبار زیادی در مورد تکنیک ها و فرمول ها وجود ندارد ، اما به عنوان چندین مدل جامع ، که می تواند برای پاسخگویی به تمام سوالات هر موضوع ، سخت یا آسان مورد استفاده قرار گیرد. ، بدون استثنا ، و همچنین تنها منبع آموزش بصری است. در میان محصولات محبوب آموزش فیزیک.

این بسته همچنین تأثیر قابل توجهی بر درصد شیمی در رتبه های برتر در سال 1997 داشت و افرادی مانند فزیه کیفر ، جعفر قرایی در کنکور 57 ، علیرضا رای در 35 ، تجربی در 59 ، محمد رضا خوشو در جایگاه 59 ، میثم فرهمندی در مکان 39 قرار گرفت. در این دوره به 80 و حتی بیش از 90 رسیده اید.

اگر به دنبال بهترین موضوع برای آموزش شیمی هستید ، که می توانید برای حل تمام تست های شیمی استفاده کنید ، پس بسته شیمی حرف آخر مفاهیم دوازدهم بهترین گزینه برای انتخاب است اینکه همه انتظارات را از یک منبع خوب برآورده کنید.

(0) نظر
X