جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

روش های درست مطالعه

از روشهای مطالعه صحیح استفاده کنید!


 ممکن است بسیاری از نکات زیر را شنیده باشید یا بخوانید. اما چند بار از آنها استفاده کرده اید؟!

اساساً ، ما در برابر "تغییر" مقاومت می کنیم. این مقاومت و اجتناب کاملاً منطقی است ، زیرا برای تغییر روشی که همیشه طی کرده ایم به برخی تلاش ها نیاز است. این مشکل وجود دارد ، خواه روش درست باشد یا غلط. این دشواری پس از مدتی کاهش می یابد زیرا دیگر نیازی به تلاش و توجه مستقیم ندارد و به یک عادت تبدیل می شود.


برای بهبود عادت های مطالعه به چه مواردی نیاز داریم؟


روش صحیح مطالعه دارای چهار مزیت اصلی است:


1- زمان مطالعه (مقوله ای که به دلیل حجم نسبتاً بالای منابع در کنکور بی نهایت به آن نیاز داریم) را کاهش می دهد.


2- میزان یادگیری را افزایش می دهد.


3- زمان ذخیره سازی مطالب موجود در حافظه را افزایش می دهد.


4- اطلاعات را به راحتی به خاطر می سپارد.

 

 در این بخش ، مواردی در مورد روش صحیح مطالعه ذکر شده است. اگر این بار تصمیم گرفتید فقط این نکات را نخوانید و آنها را به کار ببرید ، مرحله به مرحله شروع کنید. سعی کنید هر هفته روی چند نکته خاص تمرکز کنید.

 

1- مطالعه در فواصل 20 تا 50 دقیقه ای


محققان نشان داده اند که ذهن انسان برای ساختن یک حافظه طولانی مدت به زمان نیاز دارد و مطالعه بی وقفه و طولانی مدت به شکل گیری این حافظه از آنچه آموخته اید کمکی نمی کند ، بلکه باعث می شود مقدار زیادی از طبقه بندی نشده وارد شوید مواد در ذهن شما مدتی آنها را فراموش کنید ، بنابراین برای کمک به دسته بندی مطالب در ذهن خود ، باید هر 5 تا 10 دقیقه به مدت 20 تا 50 دقیقه به خود و ذهن خود استراحت دهید و سعی کنید ذهن خود را آرام کنید ، می توانید این کار را با انجام تمرینات ورزشی و کششی انجام دهید بین استراحت یا سایر فعالیتهای شما علاوه بر مطالعه. البته ، در طول استراحت نباید از نظر جسمی خسته باشید ، اما باید سرعت جریان خون را در بدن کمی افزایش دهید ، اما فراموش نکنید که خواب کافی نیز در یادگیری مطالب بسیار موثر و مفید است.


2. وقت خود را مدیریت کنید

 

یک برنامه هفتگی برای خود داشته باشید و ساعت مطالعه را برای هر روز متناسب با نوع درس و میزان سایر فعالیت ها تنظیم کنید ، داشتن یک برنامه از قبل تعیین شده به شما کمک زیادی در این زمینه می کند و شما را از بسیاری از امور خارج می کند. گیجی. به شما هدف می دهد.

(0) نظر

روش های مطالعه ریاضی کنکور

برای انجام ریاضیات 100٪ تجربی ، لطفاً مرور کنید. برای یادآوری مرور کنید شما در راه موفقیت هستید. این مرحله مرحله تعیین کننده و پایدار دو مرحله اول است. مانند سایر دروس ، ریاضیات نیز نیاز به مرور دارد. بسیاری از فرمول ها و روابط ریاضی وجود دارد. اگر مواد قبلی را مرور نکنید ، می توانید تمام انرژی خود را هدر دهید زیرا مواد قبلی را فراموش کرده اید و مواد جدید را در ذهن خود قرار داده اید. مطالب خوانده شده را مرور کنید تا بتوانید مطالب قبلی را به خاطر بسپارید و خود را برای کنکور آماده کنید. زمانی را برای بررسی و تمرین بیشتر اختصاص دهید. به عنوان مثال ، پس از تکمیل هر موضوع یا فصل ، کمی وقت بگذارید تا تمام مباحثی را که تاکنون خوانده اید مرور کنید. تمریناتی را که قبلاً با آن روبرو شده اید انتخاب کنید و دوباره آنها را حل کنید. برای هر مبحث چند تست جدید در نظر بگیرید و دوباره امتحان کنید. با این کار مطالب در ذهن شما باقی می ماند. سعی کنید فواصل زمانی طولانی تری برای مرور مطالب داشته باشید و فواصل زمانی کمتری برای آماده شدن برای کنکور و تسریع در آزمون ریاضی داشته باشید.

 

نتیجه

ریاضیات یک دوره دشوار و طاقت فرسا است که بیشتر شما را می ترساند. با این حال ، به شما اطمینان می دهیم که اگر این سه مرحله را به درستی انجام دهید و تمام مهارت ها را دنبال کنید ، ریاضیات به یکی از دروس مورد علاقه شما تبدیل می شود. از طریق تمرین ، یادگیری و تسلط کامل بر موضوع ، می توانید ریاضیات تجربی را 100٪ کامل کنید.

 

هنگام تمرین کاملاً تسلیم نشوید و نگویید که من نمی توانم هنگام حل مشکلات. اگر آن را امتحان کنید ، می توانید به سرعت و به خوبی تمام تمرینات مربوط به هر مبحث را کامل کنید. در آخر ، دوباره تأکید می کنیم ، تست و افزایش سرعت تست را فراموش نکنید. شما ممکن است نتوانید ریاضیات 100٪ تجربی را انجام دهید ، اما اینطور نیست. شما همچنین می توانید 100٪ ریاضیات تجربی را با تمرین زیاد انجام دهید.

(0) نظر

پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان

تمرکز لیزری حرف آخر

هر فردی در هر عرصه ای چه کنکور و چه هر شغل دیگری دنبال رسیدن به بهترین راهکار هاست.همه به دنبال بهترین ها هستیم، بهترین کتاب، بهترین دی وی دی، بهترین کلاس و … . گاهی اوقات بهترین ها را در اختیار داریم اما بلدنیستیم چگونه استفاده کنیم. در زمینه مشاوره هم پیش می‌آید افرادی که می‌گویند همه چیز داریم بهترین منابع هم در اختیارمان هست اما نمی‌توانیم درصد خوبی در آزمون درصد خوبی کسب کنیم. یکسری از افراد هم هستند که با مشکلاتی نظیر خستگی موقع مطالعه ، تمرکز نداشتن موقع مطالعه ، کند خوانی و …امروز در سایت حرف آخر برای تمامی این مشکلات به شما پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان را معرفی می‌کنیم.

پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان

همانطورکه در قسمت بالا هم اشاره شد عده زیادی به دنبال داشتن بهترین ها هستند و اما کثر ما بهترین ها را داریم ولی بلد نیستیم از آن ها استفاده کنیم و آنها را به کار ببریم. در پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان شما اطلاعاتی در رابطه با مسیر کنکور بدست می‌آورید که می‌تواند سطح شما رازمین تا آسمان تغیر دهد. بهتر است توضیحات مربوط به تمرکز لیزری و نیترو مطالعه را از زبان خود استاد بشنویم که کامل پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه حرف آخر را معرفی کرده است و در قسمت بالا برای شما قرار داده شده است.

با پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان چه تحولی در شما ایجاد می شود؟

باایتفاده از پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان سطح شما از مطالعه گرفته تا تست زنی ۱۸۰ دزجه تغییر می‌کند. با استفاده از پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان دید شما نسبت به کنکور کاملا تغیر می‌کند.

اگر مطالب را مطالعه می‌کنید ولی با مشکل فراموشی مطالب مواجه هستید یا سرعت مطالعه و تست زنی شما پاایین است یاموقع مطالعه خسته می‌شوید با پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان تمامی این مشکلات برای شما حل خواهد شد و خیال شما از استرس وروش مطالعه و راه های اشتباهی که تا کنکور رفته اید راحت می‌شود.

پکیجنیترو مطالعه پوریا مظفریان حرف آخر حاصل مطالعه زیاد بر روی بهترین کتاب های ایرانی و خارجی و بررسی راهکار ها حل مشکلات داوطلبان مانند تمرکز نداشتن و… است و تمامی مطالب این کتاب ها بررسی و آنالیز شده است و در نهایت در پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری آماده شده است و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان چه مطالبی بررسی می‌شود؟

درپکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان ۱۰ مورد مشاوره ای که داوطلبان شدیدا با آن درگیر هستند ولی واقعا راهکار واقعی برای آن نیافته اند کال بررسی می‌شود و بعد از استفاده از پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان دیدگاه داوطلب زمین تا آسمان نسبت به کنکور عوض خواهد شد و راه و مسیر اصولی تری را پیش می‌گیرد. یعنی پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان احتمال شکست خوردن داوطلب درمسیر کنکور را به حداقل  می‌رساند.

در داخل پکیج تمرکز لیزری موارد زیر بررسی می‌شود

۱- مشکل نداشتن تمرکز حین مطالعه:

درداخل پکیج تمرکز لیزری حرف آخر در ۴ قسمت به نداشتن تمرکز حین مطالعه پرداخته شده است و ۱۵ تکنیک افزایش تمرکز هنگام مطالعه بررسی شده است اما پکیج تمرکز لیزری حرف آخر فقط آموزش نیست بلکه تمرین های زیادی نیز برای شما حل می‌شود؛ یعنی با استفاده از تمرینات تمرکز لیزری حرف آخر شما محتوی وآموزش ها را به صورت عملی انجام خواهید داد و تاثیر آن را به صورت عملی مشاهده خواهید کرد.

۲- افزایش دقت تست زنی و مطالعه 

درپکیج نیترو مطالعه حرف آخر به صورت کامل عوامل بی دقتی در تست زنی و مطالعه بررسی شده است و ۶ درس و راهکار برای افزایش دقت تست زنی به شما آموزش داده می‌شود و نحوه افزایش دقت تست زنی و مطالعه را آموزش خواهید دید.

۳- کند خوانی و راه های مقابله با آن 

درپکیج تمرکز لیزری و نتیرو مطالعه حرف آخر دلایل کند خوانی به صورت کامل بررسی می‌شود و راهکار های مقابله با کند خوانی بررسی می‌شود. سپس فرمول محاسبه سرعت به شما آموزش داده می‌شود و نحوه تند خوانی و روش های تند خوانی در پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه حرف آخر به شما آموزش داده می‌شود.

۴-تقویت حافظه 

تکنیک های تقویت حافظه به صورت کامل توسط پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی به شما آموزش داده می‌شود.

امااین پکیج مشاوره حرف آخر فقط آموزش نیست و همانطور که اشار شد به صورت کامل تمرین های عملی را حل خواهید کرد به طوری که نتیجه آن را سریع خواهید دید و پیشرفت خود را مشاهده خواهید کرد.

نحوه تهیه پکیج مشاوره پوریا مظفریان:

برای تهیه پکیج مشاوره پوریا مظفریان یا پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری حرف آخر از همین سایت می‌توانید اقدام کنید یا با شماره دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

بیوگرافی پوریا مظفریان حرف آخر:

پوریامظفریان فعال انگیزشی آموزشی در زمینه کنکور می‌باشد. عده زیادی در مورد بیوگرافی پوریا مظفریان سؤال می‌پرسند که در ادامه بیوگرافی پوریا مظفریان را به صورت کامل خواهیم گفت.

پوریا مظفریان کیست؟

پوریامظفریان دانشجوی رشته برق دانشگاه امیر کبیر یا پلی تکنیک تهران می‌باشد. پوریا مظفریان زاده شهر بوشهر و فعال انگیزشی آموزشی در زمینه کنکور می‌باشد که در چند سال اخیر محبوبیت فراوانی کسب کرده است. پوریا مظفریان فعالیت حرفه ای خود را در حرف آخر آغاز کرد و به همراه اساتید حرف آخر در دی وی دی های حرف آخر حضور داشت.

منبع: انتشارات حرف آخر

(0) نظر
X