جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

جواب تمرینات عربی هفتم

زبان عربی هفتم یکی از دروس است که آخرین انتخاب دانش‌آموزان برای مطالعه است. دانش آموزان فکر می‌کنند که نمی توانند جواب تمرینات عربی هفتم را پیدا کنند. و مگر اینکه مجبور شوند‌، نزد این درس نمی‌روند. و به طور طبیعی باعث کاهش نمره و افت می‌شود. زبان عربی یکی از دروسی است که دارای مجموعه ای از پیچیدگی‌‌ها است که تنها با تمرین مکرر قابل درک است.

جواب تمرین های عربی هفتم

زبان عربی 7 یکی از آخرین دروسی است که بچه‌ها برای یادگیری انتخاب می‌کنند. دانش آموزان فکر می‌کنند که نمی توانند جواب تمرین 7 را به زبان عربی پیدا کنند. و در صورت عدم نیاز به سراغ او نمی‌روند. و به طور طبیعی نمره را پایین می آورد و نمرات مرتبا سقوط می‌کنند. زبان عربی یکی از زبان‌هایی است که دارای پیچیدگی‌های زیادی است که تنها با تمرین مکرر قابل درک است.

اما ما یک راه حل منحصر به فرد برای شما داریم‌‌، در این مقاله با ما همراه باشید تا بفهمید چگونه می‌توانید در مدت زمان کوتاهی پاسخ تمرین 7 به زبان عربی را پیدا کنید و برترین نمره کلاس را از آن خود کنید. اگر شما از آن دسته دانش آموزانی هستید که در حین آموزش معلم تمرکز نمی‌کنید و از یادگیری زبان عربی در خانه و سکوت و پاسخ دادن به تمرینات آن لذت می برید و درک بیشتری دارید، برای ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

در ادامه می توانید دینی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

درس اول

سه بخش دارد. این درس حاوی جملات حکیمانه ساده و در عین حال پر ارزش است. اولین درس زبان عربی هفتم به اسم مفرد‌‌، مثنی و جمع اختصاص داشت که در آن در مورد انواع جمع نیز بحث می‌شود. اولین تمرین کتاب در صفحه 2 این است که شما باید عبارات نوشته شده را به فارسی براساس معانی کلمات جدول تفسیر کنید.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

فصل دوم

در این فصل‌‌، با تعدادی از حروف سوالی و استفهامی آشنا می‌شوید و درباره آن‌ها بیشتر می‌آموزید. این فصل 3 بخش دارد و در صفحه اول درس دوم زبان عربی هفتم‌‌، 26 کلمه با نشان دادن معنی آن‌ها نوشته شده است که بر اساس آن باید عبارات پایین صفحه را به فارسی تفسیر کنید.

جواب تمرینات فصل سوم

این فصل در دو قسمت ارائه شده است و دو کلمه پرسشی "این" و "کم" را آموزش می دهد. و فرم مذکر ساده اعداد یک تا دوازده نیز یکی از مباحث مورد بحث در این فصل است. همانطور که می دانید این فصل بسیار آسان است و با حل تمرینات بر آن مسلط خواهید شد.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

پاسخ تمرین های عربی هفتم فصل 4

این فصل شامل یک مکالمه بین دو نفر‌‌، تکرار کلمات دروس قبلی است چون در 3 فصل گذشته با تعداد زیادی کلمه جدید آشنا شدید و شاید هنوز فرصت چندانی برای مرور آن‌ها نداشته‌اید. در این درس شما قادرید با یک روخوانی ساده به معنی عبارات متن این درس پی ببرید.

صفحه اول فصل 4 زبان عربی هفتم جدول کلمات فصل اول را ارائه می دهد و سپس از شما سوالی در مورد معنای عبارات به زبان فارسی پرسیده می‌شود.

درس 5 از پاسخ تمرین های عربی هفتم

برای خواندن و ترجمه صحیح‌‌، فعل‌های منفرد گذشته و حال در متن و تمرینات این فصل آموزش داده شده اند. اما در صفحه اول‌‌، همانند فصل‌های قبلی‌‌، جدول کلماتی وجود دارد که باید معنی آن‌ها را آموخت تا بتوان به عبارات مربوطه پاسخ داد.

برای خواندن توضیحات دیگر فصل‌ها و یافتن تمام پاسخ تمرین های عربی هفتم به لینکی که برایتان قرار داده‌ام مراجعه کنید.

می توانید کامل مقاله را در سایت مرکزی حرف آخر مطالعه بکنید.

(0) نظر
X