جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

آموزش دروس ابتدایی با تکنولوژی جدید موسسه اجی مجی

 

آموزش دروس ابتدایی با انیمیشن و تصویرسازی

تا کنون اولین و تنهاترین مجموعه ای که آموزش دروس ابتدایی را با استفاده از همین روش های روز دنیا یعنی الگو و انیمیشن انجام می دهد موسسه اجی مجی است. . آموزش دروس ابتدایی با تکنولوژی جدید موسسه اجی مجی این نگرانی والدین رو حل کرده و دانش آموزان از درسشون عقب نمی مانند و با انیمیشن و تصویرسازی یاد میگیرند.

 

معلم های موسسه اجی مجی

برای تدریس پایه های آموزشی در اجی مجی ابتدایی از مدرسین بنام و نام آشنای آموزش کشور استفاده شده است تا دانش آموزان بتوانند از آموزشی جامع و کامل و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا بهره مند شوند. تدریس دروس سال اول ابتدایی برعهده خانم مینا قجر است معلمی بسیار توانمند و دارای 10 سال سابقه تدریس در پایه اول ابتدایی هستند که همواره حضور پررنگی در جشنواره های استانی و کشوری بعنوان معلم و داور داشته است.

 

آموزش کلاس سوم ، یکی از مهمترین پایه های دبیرستان ، نقش زنان است. رهنه رضایی ، این دوره بسیار مهم است که کودکان به تدریج سطح تحصیلات ابتدایی را پایین آورده و دروس مهم و مفیدی مانند جداول را وارد می کنند. خوشحال باش. این معلم جوان واقعا الهام گرفته از تعالیم شگفت انگیز و شگفت انگیزی است که مهمترین قسمت کارتون مدرسه شهر ماهی را نشان می دهد. برای همه جنبه های یادگیری ویژگی های سرگرم کننده و زیبایی وجود دارد تا دانش آموزان بتوانند بدون خستگی و شادی یاد بگیرند.

 

سال چهارم آموزش ابتدایی به زنان تعلق می گیرد. فرزانه صدیقی. آن را به خانه های خود بیاورید. از ویژگی های تدریس می توان به تبدیل کتاب های درسی به داستان های بصری و متحرک ، استفاده از سطوح مختلف با کمک اجی مجی ، یادگیری در موقعیت ها و مهارت های مختلف ، حل تمام دروس استرس ریاضی و استفاده از اعداد ریاضی برای آموزش اشاره کرد. . . شماره اختصاص داده شده است

 

تدریس کلاسهای سال پنجم و ششم ، از آنجا که تعداد دروس و کلاسها بیشتر از سالهای گذشته است ، بسیاری از معلمان ، مانند سایر معلمان این موسسه ، به دلیل اخلاق خوب کار و حسن شهرت ، در دبستان تدریس می کردند. کتاب عمومی و مواهب بهشت ​​را خانم مریم احمدپور مطالعه می کند. در نگاه اول ، این کلاس ها بسیار ساده به نظر می رسند ، اما با دقت هر یک از این کلاس ها ، مشخص است که این کلاس ها به عنوان کلاس خاطرات و نقش معلم در سرگرمی کودکان عمل می کنند. تحصیل در این کلاس ها بسیار مهم و دشوار است. این یک انکار است. برای اولین بار در این زمینه ، درس ها و درس های حافظه و داستان ها و انیمیشن ها به پایان رسیده است ، که مدرسه را بسیار جالب کرده و دانش آموز را مشتاق یادگیری می کند.

 

ریاضیات کلاس پنجم ابتدایی توسط خانم نیلوفر غرایمانی تدریس می شود. یکی از مهمترین دغدغه های خانم Gaharamani ایجاد هماهنگی دانش آموزان با درس ریاضیات است. وی برای دستیابی به این هدف سعی کرده است ریاضیات را به صورت خیالی و جذاب آموزش دهد تا دانش آموزان از تدریس ریاضیات لذت ببرند. پیروزی ویژگی های تدریس ایشان را می توان  آموزش ریاضی با خنده، روی خوش، خلاق و سرزنده دانست. برای کسب اطلاعات بیشتر به موسسه اجی مجی مراجعه بکنید.

 

مدرسین دروس ششم اجی مجی هم مانند سال پنجم توسط چندین مدرس از جمله خانم مریم احمدی که تدریس مطالعات احتماعی و علوم ششم را به عهده دارند و نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی پایه ششم هستند، تدریس فارسی ششم هم مانند فارسی پنجم توسط خانم اکرم دمرچلی انجام شده است که تمامی این افراد جزو مدرسین برتر کشوری بوده اند و سال ها سابقه درخشان در زمینه تدریس این دروس داشته اند و البته مبتکرین آموزش شهودی و داستان سرایی دروس در این پایه می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به  قیمت محصولات اجی مجی مراجعه بکنید.

 

مشاوره ویژه محصولات اجی مجی

یکی از ویژگی های ممتاز این موسسه که آن را از موسسات دیگر متمایز می­کند وجود کارشناسان و مشاوران موسسه اجی مجی در کنار دانش آموزان است که در پیشرفت تحصیلی فرزندان شما نقش ویژه ای خواهند داشت با پشتیبانی که توسط مشاورین انجام می‌شود دانش آموز دیگر تنها نیست و می‌تواند از راهنمایی پشتیبان ها نیز بهره ببرد. فروشگاه اجی و مجی را با خیال راحت از سایت مرکزی موسسه می توانید خرید کنید.

(0) نظر
X