جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

روش های مطالعه ریاضی کنکور

برای انجام ریاضیات 100٪ تجربی ، لطفاً مرور کنید. برای یادآوری مرور کنید شما در راه موفقیت هستید. این مرحله مرحله تعیین کننده و پایدار دو مرحله اول است. مانند سایر دروس ، ریاضیات نیز نیاز به مرور دارد. بسیاری از فرمول ها و روابط ریاضی وجود دارد. اگر مواد قبلی را مرور نکنید ، می توانید تمام انرژی خود را هدر دهید زیرا مواد قبلی را فراموش کرده اید و مواد جدید را در ذهن خود قرار داده اید. مطالب خوانده شده را مرور کنید تا بتوانید مطالب قبلی را به خاطر بسپارید و خود را برای کنکور آماده کنید. زمانی را برای بررسی و تمرین بیشتر اختصاص دهید. به عنوان مثال ، پس از تکمیل هر موضوع یا فصل ، کمی وقت بگذارید تا تمام مباحثی را که تاکنون خوانده اید مرور کنید. تمریناتی را که قبلاً با آن روبرو شده اید انتخاب کنید و دوباره آنها را حل کنید. برای هر مبحث چند تست جدید در نظر بگیرید و دوباره امتحان کنید. با این کار مطالب در ذهن شما باقی می ماند. سعی کنید فواصل زمانی طولانی تری برای مرور مطالب داشته باشید و فواصل زمانی کمتری برای آماده شدن برای کنکور و تسریع در آزمون ریاضی داشته باشید.

 

نتیجه

ریاضیات یک دوره دشوار و طاقت فرسا است که بیشتر شما را می ترساند. با این حال ، به شما اطمینان می دهیم که اگر این سه مرحله را به درستی انجام دهید و تمام مهارت ها را دنبال کنید ، ریاضیات به یکی از دروس مورد علاقه شما تبدیل می شود. از طریق تمرین ، یادگیری و تسلط کامل بر موضوع ، می توانید ریاضیات تجربی را 100٪ کامل کنید.

 

هنگام تمرین کاملاً تسلیم نشوید و نگویید که من نمی توانم هنگام حل مشکلات. اگر آن را امتحان کنید ، می توانید به سرعت و به خوبی تمام تمرینات مربوط به هر مبحث را کامل کنید. در آخر ، دوباره تأکید می کنیم ، تست و افزایش سرعت تست را فراموش نکنید. شما ممکن است نتوانید ریاضیات 100٪ تجربی را انجام دهید ، اما اینطور نیست. شما همچنین می توانید 100٪ ریاضیات تجربی را با تمرین زیاد انجام دهید.

(0) نظر

شیمی حرف آخر

امروز میخواهیم در مورد شیمی حرف آخر یکسری توضیحاتی با شما در میان بگذاریم.

در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضیات ، شیمی یک دوره عمومی با ضرایب مختلف است.

ضریب این درس در رشته تجربی 9 و در رشته ریاضیات 6 است.

شیمی ترکیبی از حافظه ، مفاهیم و محاسبه پذیری است ، بنابراین شیمی باید به روشی متفاوت از سایر دروس مطالعه شود.

تجزیه و تحلیل کنکور در سال های اخیر به وضوح نشان می دهد که شیمی در سال های اخیر در حال افزایش است و هر سال دشوارتر و مفهوم سازی می شود. همچنین مطالب حافظه بیشتر و بیشتری در مورد مفاهیم و مشکلات وجود دارد ، به طوری که می توان گفت این مسئله 50٪ سهم.

با توجه به اینکه شیمی بخشی از دوره است ، به دو قسمت تقسیم می شود: 1-محاسبه 2-مفهوم حافظه. مفهوم موجود در محتوا بررسی و تکرار است.

قابل توجه داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی-فیزیک

بیایید به آمار واکنش داوطلبان کنکور 97 برای رشته شیمی نگاهی بیندازیم:

در کنکور 97 ، 518984 نفر در گروه آزمایش و 134058 نفر در گروه ریاضی در جلسه کنکور شرکت کردند.

از این تعداد ، حدود 43٪ داوطلبان ریاضیات و 33٪ داوطلبان تجربی شیمی ، درصد منفی دریافت کرده اند.

علاوه بر این ، فقط 1٪ داوطلبان در هر دو زمینه توانستند به بیش از 50٪ برسند ، یعنی در پاسخ دادن به نیمی از سالات.

آخرین آمار در حدود 100 بازدید است و فقط 1 نفر در گروه ریاضی است و هیچ کس در گروه آزمایش نتوانسته است به 100٪ برسد.

مقایسه کنید اگر به هیچ سوال شیمی پاسخ ندهید ، چند درصد از شرکت کنندگان را پشت سر می گذارید؟

اگر به نیمی از سوالات پاسخ دهید ، جز 1 1٪ شرکت کنندگان در رشته خود خواهید بود ، و این به معنای قبولی در بهترین دانشگاه و بهترین رتبه است.

 

معرفی کامل پکیج جامع شیمی حرف آخر:

دکتر گلمحسین شیروانی برای اولین بار در کشور روش جدید آموزش شیمی را در کنکور ابداع کرد و محصول خود را تحت نام آموزش شیمی تجسمی به ثبت رساند. این روش روش خسته کننده و خسته کننده آموزش شیمی را ندارد ، اما تمام محتوای بصری با تصاویر تکمیل می شود ، که یادگیری کل مبحث را برای داوطلبان آسان می کند. بسته نرم افزاری همچنین از شبیه سازی استفاده می کند. فقط می تواند برای حل تمام مشکلات منابع استفاده شود.

ویژگی های تدریس استاد شیروانی در پکیج جامع شیمی حرف آخر:

شهودی که در بالا ذکر شد. بگذارید اکنون در مورد موضع میانه بحث کنیم. در این محصول کلیه مباحث در یک مدل آموزش داده می شود. به عنوان مثال ، حدود 50٪ از تست های مسئله در بخش مسئله است. در کتاب درسی ، ده ها فرمول آموزش داده شد ، اما در مقاله قبلی ، تمام مسائل شیمی فقط سه مدل از جمله

حالت A-X ، حالت مولار ظرفیت و ضریب ، حالت محلول = حلال + محلول

استفاده از این سه مدل می تواند تمام مشکلات شیمیایی را حل کند. در قسمت های دیگر ، به ویژه در فصل 2 ، فقط مدل Z برای آموزش مفهوم شیمی دوازدهم ، یعنی کل فصل الکتروشیمی ، که یکی از سنگین ترین تست های شیمی در کنکور است ، و مدل Z استفاده می شود. همه مشکلات سنگین را حل کرد. .

در ادامه می تونید صحبت ها رتبه برتر های حرف آخر رو هم ببینید که با استفاده از پکیج های بی نظیر حرف آخر تونستن رتبه های عالی کسب بکنند.

پکیج شیمی جامع حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

با توجه به سطح آموزش کارشناسی ارشد و سبک منحصر به فرد نقاشی ، هر کسی با هر سطح شیمیایی می تواند بهترین بازده را از این محصول بدست آورد ، اما برای داشتن بیشترین بازده ، مشاور مربوطه باید این مباحث را مطالعه کند. داوطلب را کاملاً آموزش دهید تا بتواند در کمترین زمان بازده ایده آل را بدست آورد.

پکیج شیمی جامع حرف آخر شامل چه مباحث است؟

در این بسته شیمی صفر تا صد شیمی کنکور و تست شیمی کنکور در اختیار شما قرار می گیرد ، نیازی به منابع دیگری ندارید.

از آنجا که تمام آزمایشات ده سال گذشته در این مجموعه حل شده است ، مجموعه شیمیایی تصمیم نهایی کتابخانه آزمون است که نیاز شما به آموزش و آزمایش را از هر منبع دیگری برطرف می کند.

این محصول شامل قطعات زیر است:

1- مفاهیم شیمی دهم و یازدهم: 5 قرص به همراه کتاب تمرین و 22 ساعت آموزش و آزمایش راه حل

2- مشکلات شیمیایی یازدهم و یازدهم: 12 ساعت آموزش و آزمایش راه حل شامل 4 قرص و کتاب کار

3- مفهوم شیمی دوازدهم: 5 قرص همراه با کتاب تمرین و 22 ساعت آموزش و آزمایش راه حل

4- مسئله شیمی دوازدهم: 16 ساعت آموزش و راه حل تست شامل 3 قرص و یک کتاب کار.

 

 

تفاوت بارز مفاهیم شیمی حرف آخر با سایر منابع آموزشی

و فصل دوم شیمی که ماهیت آن تقریباً نادیده گرفته شده و هنوز آزمایش نشده است و مورد توجه هیچ منبع آموزشی یا کتابی قرار نگرفته است. اما در بسته شیمی دوم ، مقاله آخر نیازی به حفظ هیچ منبعی ندارد و در این دو فصل ، تمام مفاهیم کامل ، به ویژه نکاتی که برای استفاده بدون استفاده از آنها با دقت بررسی می شود ، ارائه شده است. رفته است. ، و مثالها و تمرینات توسط وی حل می شود.

در زمینه پیوندهای یونی و کووالانسی ، آنها کاملاً مفهومی هستند و یکی از بزرگترین فصل های شیمی هستند ، زیرا کل ساختار باید در این فصل حفظ شود تا بتواند به این سوال پاسخ دهد. . اما در شیمی مفاهیم حرف آخر ، خواهید دید که در این فصل دیگر نیازی به حفظ هیچ سازه ای نیست ، اما با ارائه یک مدل ساده ، سخت ترین ساختارها در کمتر از 30 ثانیه حل می شوند. . ، و از طرف دیگر لوئیس ترکیبی از اسیدها و بازها است. هیچ کتابی در مورد آنها وجود ندارد ، اما مورد توجه طراحان در کنکور است. این بسته مورد بحث قرار گرفته است.

 فصل در مورد ترکیبات آلی دانش آموزان را به چالش می کشد و اندازه ترکیبات برای نگهداری بسیار سنگین است ، اما در شیمی ، مفاهیم شیروانی با طبقه بندی منحصر به فرد ایجاد شده برای ترکیبات آلی شکل گرفته است. نیازی به نگهداری نیست و فقط با انیمیشن های ساده همه این ترکیبات را یک بار برای همیشه خواهید آموخت ، زیرا این انیمیشن از هر دو نیمکره مغز استفاده می کند و کل مطالب را در نظر می گیرد.

برنامۀ مطالعاتی همراه با پکیج های شیمی حرف آخر:

در موسسه آموزشی حرف آخر، این امکان را برای داوطلبان فراهم کردیم تا با هر بسته موجود مشاوره و برنامه ریزی رایگان دریافت کنند.

این طرح متناسب با تعیین سطح هر داوطلب انجام می شود ، در این برنامه ابتدا بر اساس شرایط و ضرایب داوطلب و اهمیت دوره ها تهیه می شود ، سپس طبق برنامه ، روزانه و با توجه به بسته برنامه ، داوطلب مقادیر هفتگی برای در دسترس است گفته می شود که زمان بندی و دوره های موجود در این برنامه حجم برای داوطلب به طور کامل مشخص شده است تا PAX را مشاهده کند ، کتابچه را کامل کند و از کتاب کار استفاده کند ، و تجزیه و تحلیل دقیق کتاب درسی زمان آزمون را انجام دهد. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند که همه برنامه های کوتاه مدت روزانه بصورت هفتگی داده می شود ، چه زمانی هر دوره را به پایان می رساند ، چه زمانی وارد دوره و برنامه درسی می شود و چه زمانی وارد آزمون می شود. داوطلب یک جلسه مطالعه ارائه شده است. در زیر مثالی از این برنامه آورده شده است. درج برنامهدر ادامه می توانید آزمون ها حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

چرا پکیج شیمی جامع حرف آخر انتخاب رتبه برترها است و باید آن را تهیه کرد ؟

بسته شیمی نهایی مقاله ، به نوبه خود ، نقش اول را در زمینه آموزش کنکور دارد. زیرا این بسته از نظر قابل درک بودن ، بانک تست بودن ، آموزش به زبان ساده و روان و همچنین کوچک بودن دارای تمام ویژگی های یک منبع خوب است. از طرف دیگر ، در این بسته اخبار زیادی در مورد تکنیک ها و فرمول ها وجود ندارد ، اما به عنوان چندین مدل جامع ، که می تواند برای پاسخگویی به تمام سوالات هر موضوع ، سخت یا آسان مورد استفاده قرار گیرد. ، بدون استثنا ، و همچنین تنها منبع آموزش بصری است. در میان محصولات محبوب آموزش فیزیک.

این بسته همچنین تأثیر قابل توجهی بر درصد شیمی در رتبه های برتر در سال 1997 داشت و افرادی مانند فزیه کیفر ، جعفر قرایی در کنکور 57 ، علیرضا رای در 35 ، تجربی در 59 ، محمد رضا خوشو در جایگاه 59 ، میثم فرهمندی در مکان 39 قرار گرفت. در این دوره به 80 و حتی بیش از 90 رسیده اید.

اگر به دنبال بهترین موضوع برای آموزش شیمی هستید ، که می توانید برای حل تمام تست های شیمی استفاده کنید ، پس بسته شیمی حرف آخر مفاهیم دوازدهم بهترین گزینه برای انتخاب است اینکه همه انتظارات را از یک منبع خوب برآورده کنید.

(0) نظر

آموزش مطالعه فیزیک کنکور

از چی میخوایم صحبت کنیم؟

فیزیک یکی از درسی است که شما را با دست رد می کند و با پا عقب می راند. تکلیف اکثر ماینرها با این آموزش مشخص نیست. فرد نمی داند که باید این درس را با عشق دوست داشته باشد و همیشه اجازه دهد که این درس با او یا از او متفاوت باشد. فیزیک یا افراد را با موضوعاتی مانند مغناطیس و القا و مجذوب خود می کند ، یا یاهو با حرکت و پویایی ناهید را ترک می کند. اما هرچه باشد ، می تواند شیرین باشد. فیزیک می تواند مانند رنگ کمونی باشد که در تقاطع آسمان بارانی و خورشید در مقابل ما ظاهر می شود. فیزیک می تواند ترسناک باشد ، مانند بوی بهار نارنج در یک شب تاریک. شما باید بدانید که از آن چه می خواهید ، یعنی در واقع ، باید بدانید که از خود چه می خواهید و اینکه چه فیزیکی در وسط می تواند به شما کمک کند. اما مطمئن باشید ، ممکن است در ابتدا از روبرو شدن با آن خجالت بکشید ، یا احساس مثبتی نداشته باشید ، اما هرچه جلوتر می رویم ، برای دیدن آن لحظه های بیشتری حساب خواهید کرد.

 

مکانی برای تفریح همگان، ولی صد افسوس که

اگر از یه کنکور بپرسید که در چه ساعتی از روز غایب هستید ، اکثریت قریب به اتفاق جمعیت مورد نظر فریاد می زنند "کلاس درس".

اما آیا واقعیت داستان باید اینگونه باشد؟ آیا واقعاً برای ما خوب نیست که به کلاس برویم و به آموزگار گوش دهیم و نمی توانیم از آن استفاده کنیم؟

کلاس دقیقاً همان چیزی است که به شما امکان می دهد زمان مطالعه خود را در طول روز دو برابر کنید. فقط نمی دانم که کلاس رفتن بی فایده است. برای بیرون آمدن از کلاس فقط زمان حساب نکنید. به راستی چه کسی می تواند بهتر از معلمی که سالها در کنکور آموزش می دهد بهتر به ما بیاموزد؟ آیا واقعاً نمی خواهید همه چیز را در کلاس بیاموزید و وقتی در خانه دارید وقت بیشتری را برای آزمایش و یادگیری صرف کنید؟

آیا تا به حال در کلاس فعال بوده اید؟ آیا تا به حال مجبور شده اید که در کلاس چیزی یاد بگیرید و لاغر شوید یا نتیجه معکوس به خود بدهید؟ مطمئناً جواب منفی است. در غیر این صورت ، باید مشکل را در خود پیدا کنید. یک بار ، فقط یک بار با قلم و کاغذ در کلاس حاضر شوید و با تمام وجود برای یادگیری مطالب آنجا بروید. نتیجه مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. برای بار آخر بهت توصیه میکنم که اگر از کلاس درس به درستی استفاده کنی، نتیجه ای خارق العاده برای تو در پی خواهد داشت.

 

اصل داستان

 

در پاراگراف های قبلی ، ما در مورد اهمیت خواندن مطالب قبل از تدریس استاد و همچنین در مورد فعال بودن در کلاس صحبت کردیم. وقت آن است که آن را رها کرده و حرکت کنیم. وقتی به خانه می آیید و خود را تازه می کنید ، این بهترین فرصت برای تسلط بر آنچه امروز آموخته اید است. این مستلزم نگاهی گذرا به کتابچه و کتاب درسی معلم است.

البته مدت زیادی طول نخواهد کشید زیرا هم کلاس می خوانید و هم تدریس می کنید. پس از یک مرور سریع در مورد موضوع کلی ، باید وقت خود را به آزمایش زن اختصاص دهید. آزمون های جهانی ممکن است مهمترین منبع شما باشد ، اما نباید از اهمیت نوشتن آزمون با ایده های جدید غافل شد. به یاد داشته باشید که این آزمون ها آزمون های آموزشی هستند و هدف ما از شرکت در این آزمون ها آشنایی با انواع مختلف تست ها است و قصد داریم جنبه های مختلف هر مبحث را به طور دقیق بررسی کنیم. برای اینکه یک خانم بتواند مدرک کارشناسی ارشد خود را بدست آورد ، باید تست های کافی را بگذراند.

وقتی اشاره می کنیم که شما باید تست های زیادی را اجرا کنید ، منظور ما دقیقاً این است که شما در حال پاسخ دادن به تست هایی در مورد یک موضوع خاص ، به ویژه یک موضوع سراسری هستید ، تا حدی که دلیل طراحی هر آزمون را نیز می دانید. نحوه پاسخگویی به آزمون برای شما هیچ محدودیتی ندارد. شما باید 10 بار به آزمون پاسخ دهید. توانایی های شما باید به گونه ای باشد که با دیدن چهره هر آزمون در این زمینه ، به سرعت راه حلی پیدا کنید که به شما امکان می دهد به جواب صحیح برسید.

من از شما می خواهم که از مواجهه با آزمایشات نترسید. نگران نباشید 30 دقیقه وقت بگذارید و یک تست را حل کنید. بلافاصله پس از اینکه یک بار پاسخ صحیح به آزمون ندادید ، به سراغ پاسخ نامه نروید. ابتدا همه راه حل های ممکن را امتحان کنید و اگر هنوز پاسخی دریافت نکردید ، پاسخ نامه امتحان را با دقت بخوانید تا با راه حل سوال آشنا شوید.

اگر در مورد یک موضوع خاص احساس ضعف می کنید ، سعی کنید برنامه ای برای مطالعه آن موضوع داشته باشید. به عنوان مثال ، با انجام 3-5 تست در شب بر موضوعی مانند حرکت ، می توانید پس از یک ماه به تسلط بسیار خوبی برسید. حتماً این روش را برای موضوعاتی که در موضوعات مختلف ضعف دارید امتحان کنید.

 

به کم بسنده نکن

 

دوست من ، فیزیک آنقدرها که فکر می کنید دشوار نیست و می توانید به راحتی این شاخ غول خیالی را بشکنید. برای انجام این کار ، شما باید سخت کار کنید و میدان را روی اولین گاری که می شنوید خالی نکنید. هدف باید دستیابی به درصد بالایی در این دوره باشد.

روند کار آنچنان که توضیح دادیم پیچیده نیست. پس از تسلط بر آموزش ، باید به اندازه زمان مجاز تست کنید. همانطور که هر مبحث فیزیک را مطالعه می کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نکات و فرمولهای مهم این فصل را برای خود جمع بندی کنید تا بتوانید آرام باشید تا نوبت شما در روزهای آینده برسد. در مدت زمان کوتاهی می توانید موضوع را از طریق رزومه مشاهده کرده و بقیه وقت خود را صرف آزمایش زن کنید.

همچنین بخاطر داشته باشید که برای درسی مانند فیزیک و ریاضی ، راهی برای جلوگیری از چالش های پیش رویتان وجود ندارد و برای دستیابی به درصد قابل توجهی نیاز به نوشتن و تست دارید. در تاریخ خلقت این جهان حتی یک نفر با مطالعه بروشور یا کتاب درسی نتوانسته است 50٪ دروس مانند ریاضیات و فیزیک را بدست آورد !!! 

سریع تر شو

این مبحث برای همه دروس یکسان است و ما در مقاله های مربوط به سایر دروس به این مسئله اشاره کرده ایم و می خواهیم این مسئله را مجدداً به شما یادآوری کنیم. اگر طبق برنامه یک هفته ای ورزش می کنید و از نظر تست عملکرد خوبی دارید اما در آزمایشی متناسب با زمانی که سپری کرده اید نتیجه نمی گیرید ، باید با یک تلاش بدنبال یک راه حل باشید تا بتوانید نتایج مناسب را بدست آورید. ...

برای این منظور ، من توصیه می کنم یک هفته قبل از آزمون امتحان دهید. برای انجام این کار ، باید تعداد مشخصی از تست ها را در زمان مشخصی پاسخ دهید و متناسب با شرایط آزمون ، باید این کار را انجام دهید و هنگام پاسخ دادن به سوالات به صفحه پاسخ نگاه نکنید. با تشکر از این ، هنگام شرکت در آزمون های این دوره ، سرعت واکنش شما افزایش می یابد و از طرف دیگر ، این تست های تست باعث کاهش عدم دقت شما در طول آزمون می شود و عملکرد بسیار بالاتری را در طول آزمون های آزمون کسب خواهید کرد.

(0) نظر

چگونه فیزیک کنکور را بخوانیم؟

فیزیک جامع نظام جدید


درسی با ضریب ، اهمیت و مباحث نسبتاً متفاوت در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضیات، فیزیک و علوم تجربی. ضریب این درس در رشته ریاضیات 9 است و دومین دوره تخصصی بزرگ در این رشته است و ضریب این درس در رشته تجربی 6 است.

فیزیک در گروه دروس محاسباتی است ، بنابراین به روش آموزشی و روش مطالعه خاص خود نیاز دارد.

از آنجا که این دوره دومین دوره تخصصی مهم در زمینه ریاضیات یا به عبارتی دومین دوره مهم در زمینه ریاضیات است ، بنابراین این دوره در زمینه ریاضیات بسیار مهم است و در برنامه مطالعه از جایگاه ویژه ای برخوردار است از داوطلبان ریاضیات.

با این وجود، در رشته تجربی، میانگین درصد کسب شده توسط داوطلبان کمتر از دو دوره زیست شناسی و شیمی است و مورد توجه و استقبال داوطلبان آزمایشی قرار نمی گیرد. این می تواند یک امتیاز ویژه برای داوطلب باشد.

در ادامه می تونید برنامه 1000 ساعته حرف آخر رو هم مشاهده بفرمایید، که با این برنامه می تونید در عرض 4 ماه پرونده کل درس هاتون رو ببندید و تا کنکور 7 بار همه درس هاتون رو مرور بکنید.

ویژگی های تدریس استاد کامیار در پکیج فیزیک جامع حرف آخر :

با این بسته ، داوطلب وارد دنیای جدیدی از آموزش فیزیک می شود و از روشهای کسل کننده و زمان آموزش کلاسیک خلاص می شود. در این روش ، آموزش بر دو اصل استوار است.

کلاس اول: شهود

تمام مطالبی که قرار است مخاطبان آموزش ببینند بصورت شهودی و با استفاده از انیمیشن ها و تصاویر جذاب برای وی انجام می شود. با استفاده از این روش ، درک و یادگیری مطالب برای مخاطب واقعاً آسان است و از طرف دیگر ، محتوایی که به صورت شهودی آموزش داده می شود ، برخلاف حالت طبیعی ، مستقیماً وارد نیمکره راست مغز می شود.

 

 

پایه ی دوم : الگوسازی

مطمئناً در حال حاضر شما از فرمول های فیزیک زیادی رنج برده اید ، به خصوص در فیزیک سال های یازدهم و دوازدهم. اما نکته خوب این است که در بسته فیزیک استاد کامیار ، دیگر خبری از فرمول ها و تکنیک هایی نیست که بتوان فقط برای نوع خاصی از سوالات پاسخ داد ، اما از مدل سازی به طور کامل استفاده شده است. الگوها می توانید از آنها برای حل تمام سالات یک موضوع استفاده کنید.

پکیج فیزیک جامع حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

در بسته فیزیک ، آخرین کلمه آموزش به گونه ای است که حتی داوطلبانی که از مطالعه این دوره فرار کرده اند و یا با حل بسیاری از فرمول ها از تدریس آن می ترسند ، مبتدی ترین نامزدها هستند (ضعف بنیان ، رشته غیرمرتبط ، فارغ التحصیل سال) قبلی) به قوی ترین داوطلبان برای سازگاری با این دوره بدون هیچ فراری و ترس ، زیرا انیمیشن مطالب در این دوره مطالب را بسیار آسان می کند و از همه مهمتر ، آموزش درس به روش مفهومی و اساسی و سریع روش های آزمایش که کاملا علمی و منطقی است. با استفاده از این روش ها ، نه تنها از آزمون در این دوره خسته نخواهید شد ، بلکه تست کردن در این دوره یکی از لذت بخش ترین موارد برای شما خواهد بود. در ادامه می توانید پکیج های ریاضی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

 

 

در حرف آخر چگونه برای فیزیک جامع برنامه ریزی میشود ؟

در مؤسسۀ ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هرکدام از پکیج هایی که در اختیار دارند مشاوره و برنامه ریزی رایگان توسط مشاوران ارشد حرف آخر را هم دریافت بکنند.

این برنامه ریزی متناسب با تعیین سطح هر داوطلب انجام می شود که در آن ابتدا برنامه براساس شرایط داوطلب و ضریب و اهمیت هر درس طراحی می شود. سپس مطابق با این برنامه ، برنامه حجم روزانه و هفتگی متناسب با بسته ها در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در این برنامه حجمی نوبت به مشاهده بسته ها ، تکمیل جزوه ، استفاده از کتاب های کار ، تجزیه و تحلیل و بررسی تست ها همراه با تکمیل گزارش خطا و همچنین زمان حل همه مثال ها و تمرین های کتاب درسی و آزمون رسیده است. و دوره کاملاً برای داوطلب مشخص شده است ، تا آنجا که در این دوره داوطلب این فرصت را دارد تا تست های مارک دار هر مبحث را تا 3 بار تجزیه و تحلیل و علامت گذاری کند. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند که تکمیل هر مبحث چه مدت طول می کشد ، چه زمانی باید خلاصه و دوره را وارد کند و چه زمانی باید وارد آزمون شود. همه آنها با برنامه ریزی جلسات مطالعه به صورت برنامه های کوتاه مدت به صورت روزانه و هفتگی در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

تفاوت پکیج جامع فیزیک حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در این بسته مشاهده خواهید کرد که برای تمام بخشها و دروس کتاب ، برای تعداد زیادی فرمول و تکنیک ، الگوها و نقشه راه ارائه شده است ، که اولین کاری است که توسط استاد کامیار در نامه آخر انجام شده است. در بسیاری از منابع آموزشی مشترک برای دروس فیزیک ، می بینید که تکنیک های زیادی برای هر موضوع و فرمول ارائه شده است. برای هر فرمول باید استثنائات زیادی وجود داشته باشد که بسیار دشوارتر و زمانبرتر از حفظ فرمول است ، اما این کشف بی نظیر استاد کامیار به کابوس حفظ بسیاری از فرمولها در آموزش فیزیک پایان داده است تا جایی که در پکیج کامل فیزیک حرف آخر دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و طولانی نخواهید داشت . به عنوان مثال ، الگوی v-t در فصل سینمایی ، که دیگر با آن در این فصل به فرمولی نیازی نخواهید داشت. تعجب نکنید اگر کل فصل حرکت شناسی ، که در کتاب درسی به تنهایی از حدود 30 فرمول در آموزش استفاده شده است ، در آخرین نامه و بدون فرمول آموزش داده شده است.

الگوی سیستمی که صفر تا صد فصل پویا را پوشش می دهد.

یک مدل مقیاس که می تواند برای پاسخ به تمام سوالات سنگین مربوط به تغییر وضعیت مواد در فصل دما و گرما ، مانند آب آشامیدنی ، استفاده شود.

(0) نظر
X