جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان

تمرکز لیزری حرف آخر

هر فردی در هر عرصه ای چه کنکور و چه هر شغل دیگری دنبال رسیدن به بهترین راهکار هاست.همه به دنبال بهترین ها هستیم، بهترین کتاب، بهترین دی وی دی، بهترین کلاس و … . گاهی اوقات بهترین ها را در اختیار داریم اما بلدنیستیم چگونه استفاده کنیم. در زمینه مشاوره هم پیش می‌آید افرادی که می‌گویند همه چیز داریم بهترین منابع هم در اختیارمان هست اما نمی‌توانیم درصد خوبی در آزمون درصد خوبی کسب کنیم. یکسری از افراد هم هستند که با مشکلاتی نظیر خستگی موقع مطالعه ، تمرکز نداشتن موقع مطالعه ، کند خوانی و …امروز در سایت حرف آخر برای تمامی این مشکلات به شما پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان را معرفی می‌کنیم.

پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان

همانطورکه در قسمت بالا هم اشاره شد عده زیادی به دنبال داشتن بهترین ها هستند و اما کثر ما بهترین ها را داریم ولی بلد نیستیم از آن ها استفاده کنیم و آنها را به کار ببریم. در پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه پوریا مظفریان شما اطلاعاتی در رابطه با مسیر کنکور بدست می‌آورید که می‌تواند سطح شما رازمین تا آسمان تغیر دهد. بهتر است توضیحات مربوط به تمرکز لیزری و نیترو مطالعه را از زبان خود استاد بشنویم که کامل پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه حرف آخر را معرفی کرده است و در قسمت بالا برای شما قرار داده شده است.

با پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان چه تحولی در شما ایجاد می شود؟

باایتفاده از پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان سطح شما از مطالعه گرفته تا تست زنی ۱۸۰ دزجه تغییر می‌کند. با استفاده از پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان دید شما نسبت به کنکور کاملا تغیر می‌کند.

اگر مطالب را مطالعه می‌کنید ولی با مشکل فراموشی مطالب مواجه هستید یا سرعت مطالعه و تست زنی شما پاایین است یاموقع مطالعه خسته می‌شوید با پکیج نیترو مطالعه پوریا مظفریان تمامی این مشکلات برای شما حل خواهد شد و خیال شما از استرس وروش مطالعه و راه های اشتباهی که تا کنکور رفته اید راحت می‌شود.

پکیجنیترو مطالعه پوریا مظفریان حرف آخر حاصل مطالعه زیاد بر روی بهترین کتاب های ایرانی و خارجی و بررسی راهکار ها حل مشکلات داوطلبان مانند تمرکز نداشتن و… است و تمامی مطالب این کتاب ها بررسی و آنالیز شده است و در نهایت در پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری آماده شده است و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان چه مطالبی بررسی می‌شود؟

درپکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان ۱۰ مورد مشاوره ای که داوطلبان شدیدا با آن درگیر هستند ولی واقعا راهکار واقعی برای آن نیافته اند کال بررسی می‌شود و بعد از استفاده از پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان دیدگاه داوطلب زمین تا آسمان نسبت به کنکور عوض خواهد شد و راه و مسیر اصولی تری را پیش می‌گیرد. یعنی پکیج تمرکز لیزری پوریا مظفریان احتمال شکست خوردن داوطلب درمسیر کنکور را به حداقل  می‌رساند.

در داخل پکیج تمرکز لیزری موارد زیر بررسی می‌شود

۱- مشکل نداشتن تمرکز حین مطالعه:

درداخل پکیج تمرکز لیزری حرف آخر در ۴ قسمت به نداشتن تمرکز حین مطالعه پرداخته شده است و ۱۵ تکنیک افزایش تمرکز هنگام مطالعه بررسی شده است اما پکیج تمرکز لیزری حرف آخر فقط آموزش نیست بلکه تمرین های زیادی نیز برای شما حل می‌شود؛ یعنی با استفاده از تمرینات تمرکز لیزری حرف آخر شما محتوی وآموزش ها را به صورت عملی انجام خواهید داد و تاثیر آن را به صورت عملی مشاهده خواهید کرد.

۲- افزایش دقت تست زنی و مطالعه 

درپکیج نیترو مطالعه حرف آخر به صورت کامل عوامل بی دقتی در تست زنی و مطالعه بررسی شده است و ۶ درس و راهکار برای افزایش دقت تست زنی به شما آموزش داده می‌شود و نحوه افزایش دقت تست زنی و مطالعه را آموزش خواهید دید.

۳- کند خوانی و راه های مقابله با آن 

درپکیج تمرکز لیزری و نتیرو مطالعه حرف آخر دلایل کند خوانی به صورت کامل بررسی می‌شود و راهکار های مقابله با کند خوانی بررسی می‌شود. سپس فرمول محاسبه سرعت به شما آموزش داده می‌شود و نحوه تند خوانی و روش های تند خوانی در پکیج تمرکز لیزری و نیترو مطالعه حرف آخر به شما آموزش داده می‌شود.

۴-تقویت حافظه 

تکنیک های تقویت حافظه به صورت کامل توسط پوریا مظفریان و علیرضا مطلبی به شما آموزش داده می‌شود.

امااین پکیج مشاوره حرف آخر فقط آموزش نیست و همانطور که اشار شد به صورت کامل تمرین های عملی را حل خواهید کرد به طوری که نتیجه آن را سریع خواهید دید و پیشرفت خود را مشاهده خواهید کرد.

نحوه تهیه پکیج مشاوره پوریا مظفریان:

برای تهیه پکیج مشاوره پوریا مظفریان یا پکیج نیترو مطالعه و تمرکز لیزری حرف آخر از همین سایت می‌توانید اقدام کنید یا با شماره دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.

بیوگرافی پوریا مظفریان حرف آخر:

پوریامظفریان فعال انگیزشی آموزشی در زمینه کنکور می‌باشد. عده زیادی در مورد بیوگرافی پوریا مظفریان سؤال می‌پرسند که در ادامه بیوگرافی پوریا مظفریان را به صورت کامل خواهیم گفت.

پوریا مظفریان کیست؟

پوریامظفریان دانشجوی رشته برق دانشگاه امیر کبیر یا پلی تکنیک تهران می‌باشد. پوریا مظفریان زاده شهر بوشهر و فعال انگیزشی آموزشی در زمینه کنکور می‌باشد که در چند سال اخیر محبوبیت فراوانی کسب کرده است. پوریا مظفریان فعالیت حرفه ای خود را در حرف آخر آغاز کرد و به همراه اساتید حرف آخر در دی وی دی های حرف آخر حضور داشت.

منبع: انتشارات حرف آخر

(0) نظر

زبان جامع نظام جدید حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر

پکیجزبان جامع نظام جدید حرف آخر به گونه ای تدریس شده که اگر فردی در این درسبسیار ضعیف نیز باشد به راحتی می تواند آن را فراگیرد. افرادی که لغات را فراموش می کنند دیگر نگران فراموش شدن لغات نباشند چرا که در پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر استاد محمودی با داستان و انیمیشن های بسیار جالب وجذاب تمامی لغات را به شما یاد می دهد و شما را با دنیایی از لغات که دیگردر ذهنتان حک شده اند آشنا خواهند کرد.استاد مجتبی محمودی لغات را با تصاویر و گرامرها را با الگو به دانش آموزان یاد می دهند و این پک صفر تا صد زبان کنکور است پس جایی نمانده که تدریس نشده باشد.

ویژگی تدریس استاد مجتبی محمودی در پکیج زبان جامع نظام جدید حرف آخر :

استادمحمودی از تمام انرژی خود برای تدریس پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید استفاده کرده اند و در واقع با تهیه مجموعه زبان جامع حرف آخر به میزان چشمگیری در زمان مطالعه خود صرفه جویی می کنید. زیرا در روش قدیمی و سنتی ساعت ها برای حفظ واژگان و گرامر هر درس وقت می گذاشتید اما با استاد محمودی ، بازده مطالعه شما افزایش می یابد و نیاز به زمان کمتری برای آموزشخواهید داشت.نحوه تدریس پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید به صورتیاست که به هیچ عنوان احساس خستگی نمی کنید و تا پایان هر درس پکیج جامع حرف آخر نظام جدید با دقت و هوشیاری کامل به توضیحات استاد توجه کرده و مطالب را فرا خوهید گرفت.

استاد مجتبی محمودی لغات را به صورت جمله سازی و با تصویر به شما آموزش می دهند و همچنین اینکه برای تدریس گرامر از الگوها و شهودی سازی استفاده می کنند تا یادگیری مطالب بیش از پیش برای شما راحت ترشو و چنین چیزی فقط در زبان انگلیسی حرف آخر و تدریس استاد محمودی وجود دارد..

پکیج زبان جامع حرف آخر نظام جدید مناسب چه کسانی می باشد؟

تمامیداوطلبان دهم و یازدهم و دوازدهم که می‌خواهند زبان کنکور خود را بالاتر از ۹۰ بزنند یا افرادی که بعد از چندین سال دوری از کنکور قصد شرکت مجدد درکنکور را دارند می‌توانند از پکیج زبان استاد محمودی حرف آخر نظام جدید استفاده کنند. برای استفاده از پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر هیچ محدودیتی وجود ندارد. اگر داوطلبی هستید که پایه ضعیفی در درس زبان دارد با پکیج زبان دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر درصد زبان و اگر داوطلبیهستید که پایه زبان قوی دارید باید بدانید که فقط سواد لازم نیست برای هر تست زبان شما ۴۸ ثانیه فرصت دارید و با پکیج زبان دهم و یازدهم حرف آخر سرعت تست زنی شما به شدت افزایش می‌یابد.پکیج زبان جامع استاد محمودی برای نظام جدید شامل چه مباحثی است ؟

پکیجزبان استاد محمودی تمامی مطالب زبان سال دهم زبان سال یازدهم و سال دوازدهم شامل گرامر و لغت + درک مطلب و کلوز تست و پکیج تیر آخر زبان جهت جمع بندی زبان در ۶ ساعت را در قالب تدریس کل زبان در ۲۸ ساعت آموزش خواهیددید اما این ۲۸ ساعت صرفا برای آموزش نیست و تمامی تست های ۱۰ سال اخیر کنکور هم همزمان با آن حل و بررسی می‌شود یعنی شما در قالب ۲۸ ساعت صفر تا صد زبان سه سال دهم و یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل مسلط خواهید شد و پرونده تست و آموزش آن را با استفاده از بهترین منبع آموزش زبان خواهید بست.

بعد از استفاده از پکیج زبان جامع حرف آخر به سراغ درک مطلب و کلوز تست حرف آخر خواهید رفت و در کمتر از ۱۰ ساعت درک و مطلب و کلوز تست و نحوه حل تست های مربوط به آن بدون خواندن متن را هم یاد خواهید گرفت.

کنار پکیج زبان استاد محمودی چه محصولاتی برای شما ارسال می‌شود ؟

شایدبرای شما هم دغده باشد که برای استفاده از دی وی دی های کنکور باید زمان زیادی را  صرف نوشتن کنید اما از اینجا به شما مژده می‌دهیم که دیگر نیازی به نوشتن ندارید چرا که با استفاده از کتابکار زبان حرف آخر دیگر نیازی به نوشتن ندارید چرا که تمامی اسلاید های آموزشی در داخل دی وی دی در کتابکار زبان حرف آخر نظام جدید وجود دارد و دیگر نیازی به نوشتن نخواهید داشت در نتیجه با استفاده از کتابکار زبان نظام جدید حرف آخر در کوتاه ترین زبان این منبع را تمام خواهید کرد. همچنین محصولی دیگری که برای شما ارسال می‌شود کتاب تیک آخر استاد محمودی است.در داخل کتاب تیک آخر زبان حرف آخر تمامی لغات زبان دهم و یازدهم و دوازدهم و لغات ضروری خارج از کتابوجود دارد و بهترین روش برای مطالعه لغات زبان می‌باشد. کتاب تیک آخر زباناستاد محمودی و کتاب کار زبان حرف آخر به صور ت کاملا رایگان برای شما ارسال می‌شود.

برنامه ریزی برای مطالعه زبان جامع استاد محمودی نظام جدید به چه صورت می باشد؟

درکنار زبان نظام جدید استاد محمودی که به بهترین منبع آموزش زبان کنکور هم معروف است مشاوره تخصصی توسط بهترین مشاورین حرف آخر در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ابتدا برای شما پرونده هایی تشکیل می‌شود که کلیه اطلاعات موردنیاز در اختیار مشاور حرف آخحر قرار می‌گیرد و سپس متناسب با آن برنامه های حجمی و زمانی با توجه به سطح و طمانی که در اختیار مشاورین حرف آخر استبه شما ارائه می‍‌شود.

نظرات داوطلبان در رابطه با پکیج زبان جامع استاد محمودی نظام جدید

بهتریندلیل برای انتخاب پکیج زبان استاد محمودی دلیل رتبه های برتر کنکور ۹۸ که با استفاده از پکیج زبان استاد محمودی به بهترین درصد زبان کنکور دست پیدا کردند. نظر رتبه های برتر سال ۹۸ نشان می‌دهد که زبان استاد محمودی بهترین منبع آموزش زبان کنکور و استاد محمودی هم بهترین مدرس زبان کنکور می‌باشد.

در ویدیو می‌توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر در رابطه با زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و دلیل انتخاب او به عنوان بهترین مدرس زبان کنکور را متوجه شوید.

منبع: موسسه حرف اخر

(0) نظر

پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی

بررسی نحوه عملکرد داوطلبان در کنکور ۹۷ برای عربی کنکور:

در کنکور ۹۷ تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر در گروه تجربی ثبت نام کردند، از این تعداد ۸۶۱۴۰ نفر عربی را منفی زدند. تصور کنید اصلا عربی را پاسخ ندهید ، آن موقع از این تعداد از داوطلبان رتبه بهتری کسب می‌کنید.

در کنکور ۹۷ فقط ۱۱ درصد از کل شرکت کنندگان توانستند به حداقل ۱۳ سؤال از عربی پاسخ دهند یعنی شما اگر عربی را ۵۰ درصد می‌زدید جزو ۱۱ درصد اول شرکت کنندگان بودید.

سومین آمار هم مربوط به درصد بالای ۷۰ است که در کنکور ۹۷ فقط ۷ درصد از کل شرکت کنندگان به این درصد دست یافتند.

میانگین درصد کل شرکت کنندگان در درس عربی هم ۲۱/۷ درصد می‌باشد .

معرفی کامل پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی:


جدیدترین سبک آموزش عربی در ایران که توسط حرف اخر بنیانگذاری شد. معرفی پکیج عربی نظام قدیم حرف آخر را با سخنی از خود استاد واعظی شروع می‌کنیم که می‌گویند “قرار نیست داوطلب یاد بگیرد چگونه عربی صحبت کند بلکه قرار است یاد بگیرد چگونه تست عربی را بزند” که در پکیج عربینظام قدیم حرف آخر استاد واعظی نحوه ی تست زنی عربی را با سبک بینظیر خود به شما آموزش می‌دهند. در ادامه به معرفی ویژگی های پکیج عربی حرف آخر بی ‌نظیر خواهیم پرداخت. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا دیدگاه شما نسبت به عربی کنکور تغیر کند.

ویژگی تدریس استاد واعظی در پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم:

تدریس در عربی حرف آخر نظام قدیم  و به صورت کلی در دی وی دی های حرف آخر بردو پایه اساسی انجام میشود. پابه اول شهودی ساازی در عربی است؛ عربی درسی خشک و خسته کننده است اما استاد واعظی با استفاده از تصویرسازی های بی‌نظیرو استفاده از انیمیشن در تدریس ، آموزش این درس را  در پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم جذاب تر می‌نماید. پایه دوم هم الگو سازی است و اینگونه نیست که برای هر تست و نکته به شما آموزش دهیم که فقط برای یک تیپ تست قابل استفادهمی‌باشند بلکه با یک الگو که به شاه کلید معروف است کل یک مبحث را به شما آموزش می‌دهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های سراسری را نیز حل می‌کنیم.

با عربی حرف آخر نظام قدیم کل ترجمه که ۳۲ درصد از سؤالات را به خود اختصاص می‌دهد را در ۴ ساعت آموزش می‌بینید بدون حفظ حتی یک کلمه، در مورد قواعد هم مبحث اعلال را مثال بزنیم که سختترین مبحث در عربی می‌باشد و حتی در مدرسه ۲ ماه کامل طول ‌می‌کشید تا اعلال را به شما آموزش دهند آما با استفاده از الگوی استاد محمد واعظی با پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم در ۱ ساعت کل این مبحث را آموزش ببینید و هر تیپ تستی با هر درجه از سختی را زیر ۳۰ ثانیه پاسخ دهید.

پکیج عربی نظام قدیم حرف اخر شامل چه مباحثی است ؟


صفرتا صد عربی شامل بخش های ترجمه ، قواعد ، درک مطلب و تحلیل الصرفی و  شکل در عربی حرف اخر به شما آموزش داده می‌شود و زمان تدریس هم ۲۵ ساعت است. اما بدانید و آگاه باشید که در این ۲۵ ساعت تدریس عربی نظام قدیم حرف اخر علاوه بر آموزش کل تست های ده سال اخیر را هم حل خواهید کرد ، شاید الان باخود فکر کنید که چگونه امکان دارد ۲۵ ساعت کل عربی ؟ خب به شما این تضمین را می‌دهیم که واقعا  امکانش است چرا که حرف آخر روش های مخصوص به خود را دارد و بهترین آموزش در اختیار شما قرار می‌گیرد و با عربی نظام قدیم حرف اخر شما از این آموزش بهره مند خواهید شد.

با استفاده نمونه تدریس عربی حرف آخر که در قسمت بالا قرار داده شده است  شما یک تست قطعی کنکور را به خود اختصاص می‌دهید.

پکیج عربی حرف اخر نظام قدیم مناسب چه افرادی است ؟

همگیاحساس می‌کنند که برای کنکور فقط باید عربی سال دوم و سوم دبیرستان مطالعهشود اما باید بدانید که عربی سال اول هم در این قضیه نقش دارد و به عنوان پیش نیاز باید حتما عربی سال اول دبیرستان هم مطالعه شود. اما نگران نباشیدلازم نیست خودتان این کار را انجام دهید بلکه استاد واعظی در پکیج عربی حرف اخر نظامقدیم نکات و مباحثی که از عربی سال اول دبیرستان نیاز دارید را نیز به شماآموزش میدهند و خیالتان راحت می‌شود که کامل ترین منبع آموزش عربی را در اختیار دارید و هرچیزی برای رسیدن به درصد بالای شما با عربی حرف اخر نظام قدیم فراهم می‌شود.

کنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی چه محصولاتی به شما تعلق می‌گیرد؟

درکنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی برای شما کتاب کار عربی حرف آخر به صورت کاملا رایگان ارسال می‌شود و با استفاده از کتاب کار عربی حرف آخر دیگر نیازی به نوشتن توضیحات ندارید چرا که تمامی اسلاید های داخل پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی در کتابکار عربی حرف آخر وجود دارد.

همچنینکنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی برای شما جزوه قانون ۸۳ استاد واعظینیز کاملا رایگان ارسال می‌شود که با استفاده از آن شما خیالتان از یک تستمفهوم راحت می‌شود.

همچنین در کنار پکیج عربی نظام قدیم استاد واعظی شما از مشاوره تخصصی رایگان توسط مشاور ارشد حرف آخر بهره مند خواهید شد.

در حرف آخر چگونه برای عربی استاد واعظی نظام قدیم برنامه ریزی می‌شود؟

عربییک درس قلق دار می‌باشد چرا که به جز یک منبع خوب به برنامه ریزی خوب هم نیاز دارید که بتواند بازدهی شما را چند برابر کند و به یاد داشته باشید کهرعایت پیشنیاز و ترتیب مطالعه ی عربی مهمترین نکته است که خیلی کم هم به آن توجه می‌شود. در این قسمت وارد دپارتمان مشاوره برای براثی پکیج عربی استاد واعظی نظام قدیم خواهیم شد اولا با استفاده از فرم های تعین سطح اطلاعات شما در اختیار مشاور قرار می‌گیرد و کاملا روش های تست زنی و مطالعه به شما آموزش داده می‌شود در گام بعدی هم وارد برنامه ویژه می‌شویم که متشکل از ۳ فاز است و طبق آن و با توجه به زمانی که تا کنکور فرصت باقی است برنامه های متناسب در اختیار شما قرار میگیرد و حجم و زمان مطالعه و حتی شماره و تعداد تست هایی که باید از روی کتاب تست حل کنید در اختیارتان قرار می‌گیرد.با استفاده از این سبک برنامه ریزی شما بالاترین بازدهی را ازپکیج عربی استاد واعظی نظام قدیم دریافت خواهید کرد.

چرا عربی محمد واعظی بهترین منبع آموزش عربی کنکور و انتخاب رتبه برتر ها است؟


به سراغ نتایجی که با استفاده از عربی استاد محمد واعظی گرفته شده است برویم.در سال ۹۷ شش نفر از داوطلبان عربی استاد محمد واعظی بهترین منبع عربی کنکور با استفاده از عربی حرف آخر و استاد واعظی توانستند به درصد ۱۰۰ دست یابند و ده ها نفر هم از جمله میثم فرهمندی ، سروین سلیمانپور ، بهزاد خادمی و … به درصد بالای ۹۰ در عربی رسیدند. در قسمت زیر مصاحبه با دو نفر از داوطلبان حرف آخری در برنامه صدا و سیما را می‌خوانیم.

  • سروین سلیمانپور :

قراربود در کلاس های استاد و.اعظی شرکت کنم ولی به دلایلی فرصت نشد و گفتند کهایشان دی وی دی هم در حرف آخر دارند. همان دی وی دی ها را تهیه کردم و در کنکور ۹۷ به درصد ۱۰۰ در عربی دست پیدا کردم

  • بهزاد خادمی :
    من همیشه از عربی متنفر بودم و نمیتوانستم آنرا خوب یاد بگیرم و در کنکور انتظار درصد زیر ۴۰ را داشتم. اما استاد محمد واعظی در اولین جلسه ی عربی گفتند ” ببین قرار نیست شما عربی حرف زدن رو یاد بگیرید فقط قراره یاد بگیرید چجوری تست عربی رو بزنید” که واقعا هم همین گونه بود. من یک لغت هم برای عربی بلد نیستم و فقط با روش های استاد واعظی در کنکور به درصد ۹۶ عربی دست پیدا کردم.


    منبع: انتشارات حرف اخر

(0) نظر
X