جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

محاسبات سریع حرف آخر

قبل از کنکور و در آزمون های آزمایشی یا در هنگام حل سؤالات محاسباتی شیمی نزدیک ۹۹ درصد داوطلبان از ماشین حساب استفاده کرده و این طرز فکر را دارند که در آینده بدون استفاده از ماشین حساب به صورت ذهنی سؤالات را حل می کنند که هیچ وقت به این قسمت ماجرا نخواهند رسید و در جلسه ی کنکور هم ماشین حساب به منزله تقلب محسوب میشود و در نتیجه نمی توانند سؤالات محاسباتی را پاسخ دهند.

چرا محاسبات سریع حرف آخر راه حل خوبی برای این مشکل است؟

بامشکل محاسباتی داوطلبان آشنا شدیم. احتمالا شما هم تجربه ی این موضوع را داشته باشید که در هنگام حل سؤالات استوکیومتری یا اسید و باز یا محلول ها ۸۰ درصد مراحل را انجام دهید یعنی واکنش را بنویسید، موازنه را انجام دهید ،مواد را به مول تبدیل کنید ، و برای رسیدن به خواسته ی مسئله وارد مرحله یمحاسباتی شوید، اما برای هر تست شیمی فقط یک دقیقه فرصت دارید.

یک پرسش : آیا با شناختی که از خود دارید می توانید یک تست مسائل با تمام مراحل بالا و انجام محاسبات را در ۱ دقیقه پاسخ دهید؟

اینجاست که پکیج محاسبات سریع حرف آخربه کمک داوطلبان می‌آید . در پک مسائل شیمی حرف آخر متوجه شدید که با روش مول در ظرفیت برای حل مسائل به نوشتن واکنش و موازنه دیگر نیازی ندارید و این بار با پکیج محاسبات حرف آخر از شر مرحله ی محاسبات نیز راحت می شوید واین مرحله نیز برای حل سؤالات شیمی را حذف خواهید کرد. اما چگونه چنین چیزی امکان دارد.

فقط کسی که از محصولات حرف آخر استفاده کرده باشد وکل دینی را با ۱۴ الگو و سینماتیک را بدون فرمول و ترجمه ی عربی بدون لغت را دیده باشد متوجه میشود که حذف محاسبات شیمی هم در حرف آخر امکان پذیر است. با استفاده از پکیج محاسبات حرف آخر ، لذت حل سؤالات سنگین محاسبه  درکمتر از ۱۰ ثانیه را تجربه کنید. تدریس این پکیج توسط استاد عبدالرضا منتظری و احسان صیاد انجام می شود.

ویژگی های تدریس استاد منتظری در پکیج محاسبات حرف آخر :

در پکیج محاسبات سریع حرف آخرفقط با استفاده از ۴ الگو میتوانید محاسبات را به سبکی جدید یاد بگیرید ، روشی که در هیچ جای دنیا وجود ندارد و مبتکر آن حرف آخر میباشد.

محاسباترا عمدتا در دروس ریاضی و فیزیک و شیمی مشاهده می کنیم. در درس ریاضی مبحثاحتمال کل و مشتق ، در درس فیزیک فصل های نوسان و آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای و همچنین فصل دما و گرما دارای محاسبات سنگینی میباشند اما وحشتناکترین سؤالات محاسباتی را در مسائل شیمی میبینیم و نتیجه ی آن نیز کاهش آمار پاسخگویی داوطلبان به سؤالات مسائل شیمی میباشد.

در پکیج محاسبات سریع حرف آخر در ۴ مرحله نحوه ی انجام محاسبات به شما آموخته میشودو با استفاده از ۴ الگو میتوان یک کسر  وحشتناک که صورت و مخرج آن همگی اعداد اعشاری هستند و ساده سازی آن ها نیز امکان پذیر نیست را در یک چشک بههم زدن به یک کسر که صورت و مخرج آن فقط یک عدد دارد تبدیل نمود. مانند جادوگری اَجی مَجی میباشد…

پکیج محاسبات حرف آخر شامل چه مباحثی میباشد ؟

دراین پکیج همانگونه که اشاره شد فقط با استفاده از ۴ الگو در ۴ مرحله نحوه یمواجه شدن با وحشتناک ترین کسر ها به شما آموخته میشود اما اشتباه برداشت نکنید لازم نیست در این پکیج اصلا تمحاسبات انجام دهید و فقط اعداد را با استفاده از یک روش تبدیل میکنید و اگر علمی تر این روش را تشریح کنیم میتوان گفت که در الگوی اول روش تقریب پنج درصد در محاسبات را یاد خواهید گرفت و در سه الگوی بعدی روش تبدیل اعداد را می‌آموزید که در این روش اعدادبه دو مبنای ۱۱ یا ۹ برده خواهند شد و هر عدد در مبنای ۱۱ یا ۹ منحصر به فرد است پس میتوان با تبدیل اعداد بدون محاسبه به جواب رسید مثلا عدد ۱۸۷۳۶در مبنای ۹ به عدد ۷ تبدیل میشود!! به همین راحتی.

این پکیج متشکل از دو حلقه دی وی دی و ۴ جلسه میباشد؛

دی وی دی اول : روش معکوس منتظری – روش فشردۀ منفی

دی وی دی ۲ : روش فشرده ی مثبت و یکان – روش ∆H

امااین محصول صرفا آموزشی نیست بلکه در هر مرحله کل تست های ده سال اخیر کنکور از مبحث محاسبات مربوط به دروس شیمی ، ریاضی ، فیزیک به صورت کامل انتخاب شده و با روش های آموزش داده شده حل میشوند و در قالب همین پکیج بزرگترین بانک تست را نیز حل خواهید کرد.


منبع: موسسه حرف اخر

(0) نظر
X