جزوات حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

جزوات حرف آخر

پکیج عربی نظام جدید حرف آخر

معرفی کامل پکیج عربی نظام جدید حرف آخر استاد واعظی :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر توسط بمب انرژی عربی استاد محمد واعظی تدریس شده است. در این پکیج بینظیر برای اولین بار در کشور برای تست های ترجمۀ عربی دیگر هیچ لغتی را لازم نیست حفظ نمایید و کل ترجمه ی عربی که در حدود ۳۲ درصد از بودجه بندی عربی کنکور بودجه بندی عربی کنکور را شامل می شود همراه با حل و بررسی کلیۀ تست ها فقط در ۴ ساعت آموزش خواهید دید!! در ویدیو بالا با محمد واعظی و شاهکاری که با استفاده از آن می‌توانی در ۲۵ ساعت به ۱۰۰ عربی برسید را مشاهده کنید

برای مابقی مباحث نیز با استفاده از الگو های استاد واعظی در ۲۱ ساعت پرونده تست و آموزش قواعد و درک مطلب را خواهید بست.

ویژگی تدریس استاد واعظی در پکیج عربی نظام جدید حرف آخر :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد که مشابهآن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد.

اولینویژگی پکیج عربی نظام جدید حرف آخر ، شهودی سازی و استفاده از تصویر سازی در آموزش است که با استفاده از این روش درک مطالب برای داوطلب و مخاطب بسیار راحت تر میباشد.

دومین ویژگی پکیج عربی حرف آخر الگو سازی میباشد. منظور از الگو روشی است که میتواند کل سؤالات یک مبحث را حل کند ؛ یعنی به جای حفظ ده ها نکته که هرکدام برای یک تیپ تست قابل استفاده میباشداز یک روش برای کل تست های یک مبحث استفاده میشود.

سومین ویژگی عربینظام جدید حرف آخر زمان کوتاه آموزش است و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور عربی نظام جدید حرف آخر میباشد صفر تا صد این مجموعه همراه با حل کلیۀ تست های سراسری و تالیفی فقط در ۲۵ ساعت انجام شده است یعنی در ۲۵ ساعت پروندۀ آموزش و تست زنی عربی را برای همیشه خواهید بست.

عربی جامع نظام جدید حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

درپکیج عربی استاد واعظی کلیۀ مطالب با دسته بندی منحصر به فردی در در قالب ۴دی وی دی آماده شده است و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ترتیب تدریس مطالب همراه با حل تست به صورت زیر میباشد.

DVD 1  : ترجمه

DVD 2 : فعل

DVD 3 : اسم – تحلیل الصرفی – علامت اعراب – اعراب فعل مضارع – شکل

DVD 4 : جملۀ اسمیه – نواسخ – منصوبات – جملات فعلیه – درک مطلب

کلیهاین مطالب فقط در ۲۵ ساعت به شما آموزش داده می‌شود و همزمان تمامی تست های ۱۰ سال اخیر برای شما حل می‌شود. شاید باور کردن این موضوع دشوار باشد اما فقط یک داوطلب حرف آخری می‌داند در موسسه حرف آخر هیچ چیزی غیر ممکن نیست مثلا در دینی جامع نظام جدید حرف آخر دینی جامع نظام جدید حرف آخر بدون حفظ یک کلمه فقط با ۱۴ الگو و در کمتر از یک هفته می‌توانید به درصد بالای ۹۰ برسید.
نحوه ی عملکرد داوطلبان در کنکور ۹۷ برای درس عربی

در کنکور تجربی ۹۷ از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر شرکت کننده :

 • تعداد ۸۶۱۴۰ نفر درصد منفی را کسب کردند، یعنی ۱۵ درصد کل شرکت کنندگان در این رشته.
 • تعداد ۶۷۵۷۴ نفر توانستند به درصد بالای ۵۰ دست پیدا کنند. یعنی ۱۲ درصد از کل داوطلبان .
 • تعداد ۴۳۵۴۳ نفر توانایی رسیدن به درصد بالای ۷۰ را داشتند. یعنی فقط ۷ درصد از کل داوطلبان.

از آمار بالا ۳ نکته می توان استخراج کرد. اولا کسی که اصلا عربی را پاسخ ندهد از ۱۵ درصد کل داوطلبان جلوتر است، کسی که نصف سؤالات عربی را پاسخ دهد جزو ۱۲ درصد اول داوطلبان و کسی که حداقل به ۱۸ سؤال عربی پاسخ دهد جزو ۷ درصد شرکت کنندگان رشته ی تجربی است و این بدان معنی است که رسیدن به هدف برایش واقعا آسان میشود.


منبع:انتشارات موسسه حرف آخر


(0) نظر

ادبیات جامع نظام جدید حرف آخر

بررسی پکیج جامع ادبیات حرف آخر استاد محسن منتظری

اگربدانید که فقط یک درصد از داوطلبن کنکور می توانند ادبیات را بالای ۷۰ بزنند حتما به اهمیت این درس پی خواهید برد. ادبیات کنکور مهمترین درس عمومی با ضریب ۴ می باشد و همانطور که می دانید بهترین روش مطالعه آن به صورت مبحثی می باشد. قرابت معنایی، آرایه های ادبی، املا و لغت، تاریخ ادبیات و زبان فارسی مباحث ۶ گانه ادبیات کنکور هستند که هر کدام روش مطالعه خاص خودش را دارد. کاری که در حرف آخر برای درس ادبیات انجام شده درهیچ کجا نظیر ندارد و ما با انیمیشن، تصویرسازی و الگوها ۱۰۰ درصد ادبیات را به شما آموزش می دهیم. در ادامه شما را با پکیج جامع ادبیات حرف آخر آشنا خواهیم کرد.

معرفی پکیج ادبیات جامع حرف آخر نظام جدید

ادبیاتبا توجه به ضریب بالایی که دارد از لحاظ اهمیت، در صدر دروس عمومی قرار میگیرد. ادبیات حرف آخر شامل ۶ مبحث تاریخ ادبیات، قرابت معنایی، آرایه های ادبی، زبان فارسی و املا و لغت می باشد. در کنکور شما برای هر تست ادبیات چیزی در حدود ۴۱ ثانیه وقت دارید تا به پاسخ صحیح برسید.

با استاد منتظری و پکیج ادبیات حرف اخر می توان به تسلطی رسید که قادر به پاسخگویی تست های ادبیات کنکور در تایم مقرر باشیم. ادبیات در حرف آخر به صورت تصویرسازی و شهودی سازی و الگو تدریس می شود. استاد منتظری ادبیات را به شکل یک داستان درآورده و آن را با لهجه های مختلف به گونه ای تدریس کرده اند که به هیچ وجه نه از درس زده می شوید و نه از تدریس ایشان خسته می شوید.

ویژگی های کلی پکیج جامع ادبیات حرف آخر

 •  تیپ بندی سوالات ترکیبی ادبیات کنکور
 •  دسته بندی مباحث ۶ گانه ادبیات جهت آشنایی با انواع آن ها و حل کلیه تست های ترکیبی با الگوهای مختلف
 •  حل تمرین های زیاد و بررسی گزینه های تمام سوالات کنکور: تجربی، ریاضی، هنر، انسانی، زبان و خارج از کشور با ذکر منبع
 •  پوشش ۱۰۰ درصدی تمام سوالات مباحث ۶ گانه ادبیات کنکور
 •  بررسی دام ها و پیچ و خم های حل سوالات خاص تمام مباحث و آسان سازی
 •  بررسی کتاب درسی نظام جدید با توجه به رویکرد جدید کنکور مبنی بر استفاده حداکثر از کتاب درسی
 •  کتاب کار برای صرفه جویی در وقت شما

اما ببینیم پکیج ادبیات حرف اخر شامل چه مواردی است؟

۱- پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر

بهمنظور سهولت در یادگیری مطلب و پاسخ گویی به سوالات، تاریخ ادبیات کنکور به صورت دسته بندی شده آموزش داده می شود. همچنین الگوهای خاصی با نام ستونی و سطری به دانش آموزان تدریس خواهد شد که پاسخگویی به تست های تاریخ ادبیات نظام جدید را بسیار ساده خواهد کرد.

در انتهای پکیج جامع ادبیات حرف آخر،برای تمرین بیشتر به بررسی سوالات تحلیلی و تشریح تست های کنکور سال های گذشته پرداخته می شود و دام های تستی معرفی می شوند و به این صورت هست که تنها در مدت ۹ ساعت، ۱۰۰ درصد تاریخ ادبیات کنکور شامل جلد کتاب، ابتدای درس، اعلام، بخوانیم، درون مایه ها، قرون، زمینه ها، درآمدها و به طور کلی هرآنچه ممکن است به عنوان سوال کنکور مطرح شود را خواهید آموخت.

برایجلوگیری از اتلاف وقت به منظور جزوه برداری و یادداشت نکات، یک عدد کتاب کار شامل تصاویر و توضیحات نیز به همراه این پکیج برای شما ارسال خواهد شد.

۲- پکیج املا و لغت حرف آخر

هر سال ۲ سوال از املا و ۳ سوال از لغت مطرح می شود. با پکیج املا و لغت حرف آخر می توانید ۲۰ درصد از ادبیات را برای خود نگه دارید.

استاد محسن منتظری در این پکیج با استفاده از داستان و تصاویر طنز آمیزبه شما لغات و معانی آن ها را به خوبی آموزش می دهند به گونه ای که شما درکنکور و با مواجه شدن با گزینه هایی که تمامی آن ها توسط استاد تدریس شده اند به یاد آن تصاویر و داستان ها می افتید در کسری از ثانیه به جواب با اطمینان ۱۰۰ درصد دست پیدا می کنید.

ایشان سه سال برای ساخت این انیمیشن ها و تصاویر و داستان ها تایم گذاشته اند و در واقع جدید ترین متد روز دنیا را در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

از روش های تدریس ایشان می توان به این نکته اشاره کرد که ایشان با استفاده از لغاتی که دارای ظاهری مشابه هستند به گونه ای به شما با داستان لغات را یاد می دهند که نه تنها معنای آن ها فراموشتان نخواهد شد بلکه املای آن ها را نیز در یاد خواهید داشت.

۳- پکیج آرایه های ادبی حرف آخر

استادمنتظری در این پکیج با استفاده از الگوهای بینظیرشان این بخش را که ممکن است برای شما سخت و حجیم و وقت گیر باشد به راحتی و با لهجه های مختلفی تدریس کرده اند به گونه ای که انگار برای هر آرایه ای در ذهن شما یک فایل جداگانه وجود دارد که با برخورد با آن فقط کافی است آن فایل را باز کرده و به آن دسترسی پیدا کنید و به جواب برسید. سهم آرایه های ادبی از سوالات کنکور ۳ سوال و ۱۲ درصد می باشد.

در پکیج آرایه های ادبی حرف آخراستاد منتظری با الگوهای سریع و داستانی، فهم آرایه ها را بیش از پیش سادهنموده و شما در کمترین زمان ممکن به تمام آرایه های ادبی کنکور مسلط می شوید. اما ویژگی های این پکیج:

 1.  دسته بندی آرایه ها جهت آشنایی با انواع آن ها در الگوی حات حات و حل کلیه تست های ترکیبی با همین یک الگو
 2.  حل تمرین های زیاد و بررسی آرایه های موجود در گزینه های تمام سوالات کنکور
 3.  پوشش ۱۰۰ درصدی تمام سوالات آرایه های ادبی کنکور
 4.  بررسی دام ها و پیچ و خم های حل سوالات خاص آرایه ها و آسان سازی

۴- پکیج قرابت معنایی حرف آخر

خوشبختانه پکیج قرابت معنایی حرف اخر نظامجدید حرف اخر به نحوی تدوین شده است که طی تنها ۹ ساعت، به طور صد در صد تمامی مفاهیم مربوط به قرابت معنایی را پوشش می دهد و مطالب در نیم کره راست مغز شما هک می شود. حدود ۳۰۰ تست و مثال هم در این پکیج حل شده و این یعنی شما یک بانک تست هم دارید.

در پکیج قرابت معنایی حرف اخر برای پاسخگویی به سوالات و مفاهیمی که تا کنون با آن ها مواجه نشده اید، الگوی مفهوم یابی و برای تحلیل صحیح سوالات، الگوی تجزیه و تناظربه شما آموزش داده می شود. استفاده از انیمیشن و داستان، علاوه برآنکه ماندگاری دروس و یاد آوری آن ها را برایتان ساده خواهد نمود، از خستگی هنگام آموزش نیز جلوگیری می کند.

همچنین با تهیه این پکیج آموزشی، بدون اتلاف وقت و هزینه، روش پاسخ دهی به سوالات حجیم، به خاطر سپاری مفاهیم نزدیک به هم، دام های تستی و هر آنچه در مورد قرابت معنایی کنکور نیاز دارید را خواهید آموخت.

۵- پکیج زبان فارسی حرف آخر

استادمنتظری برای یادگیری بهتر زبان فارسی که سخت ترین قسمتش هم می تواند همان واژه ها و شمردن تکواژ باشد یک مثال را به طور کامل می آورد و تک به تک آن را بررسی می کند پس با این وجود استاد از هیچ مطلبی نمی گذرد و برای یادگیری راحت تر مطالب از لهجه های متفاوت استفاده کرده اند.

به منظور دسترسی آسان به درس های زبان فارسی، این مجموعه دارای دسته بندی مشخصبرای تمامی مباحث می باشد و در صورت تمایل می توانید درس مورد نظر خود را برای چندمین بار مشاهده نمایید. از مهمترین ویژگی های این مجموعه:

– دسته بندی تمام مباحث کتاب زبان فارسی به منظور دسترسی سریع و آسان
– استفاده از روش های جذاب و داستانی و کدبندی ها برای یادگیری پیش نیازهای اجزایی معنی دار و معنی ساز ( مثلا الگوی دست بهش نزن )
– استفاده از نقشه راه حل چند ثانیه ای سوالات نوع جمله (چند جزئی های گذرا و ناگذر)

نحوه مطالعه صحیح هر مبحث در پکیج زبان فارسی حرف آخر در ابتدا به شما آموزش داده می شود.


منبع:حرف آخر

(0) نظر
X